Widzowie TVP wybiorą hit biało-czerwonych na Euro 2012

Oficjalny przebój drużyny narodowej wybiorą widzowie TVP 1, 2 maja 2012, podczas koncertu Hit Biało-Czerwonych na warszawskim Podzamczu.

Multimedia

Podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych", organizowanego przez Radio ZET i Polski Związek Piłki Nożnej i TVP, widzowie wybiorą przebój, który będzie rozbrzmiewał przed każdym meczem Polaków podczas mistrzostw Europy.

Gospodarzami koncertu na warszawskim Podzamczu, który odbędzie się 2 maja o godz. 21.15, będą Dariusz Szpakowski - dziennikarz TVP i Rafał Olejniczak - redaktor naczelny Radia ZET. Dwuczęściową imprezę poprowadzą dziennikarze telewizyjni Claudia Carlos i Maciej Kurzajewski.

Podczas pierwszej części -"Hit Biało-Czerwonych" - zostanie wybrany oficjalny przebój reprezentacji Polski mistrzostw UEFA EURO 2012. Wykonawcy zaprezentują 10 utworów, które zbiorą najwięcej internetowych głosów w ramach plebiscytu zorganizowanego przez Radio ZET, Polski Związek Piłki Nożnej, Program 1 TVP oraz Stołeczną Estradę. O tym, który z utworów stanie się oficjalnym przebojem reprezentacji Polski, zdecydują ostatecznie widzowie w głosowaniu esemesowym.

W konkursie biorą udział zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i amatorzy. Warunkiem uczestnictwa było nagranie piosenki o tematyce piłkarskiej, która ma zagrzewać do boju polskich zawodników, a kibiców porwie do jeszcze głośniejszego dopingu.Do konkursu zgłosili się m.in.: Maryla Rodowicz, Wilki, Feel, Pudelsi, Jacek Stachursky i Poparzeni Kawą Trzy. Plebiscyt potrwa do 27 kwietnia. Na stronie www.radiozet.pl, znajduje się pełna lista wykonawców.

W drugiej części koncertu - "Moc Biało-Czerwonych" - Franciszek Smuda selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej ogłosi szeroki skład drużyny na UEFA EURO 2012. Na zakończenie podany zostanie wynik głosowania telewidzów i ogłoszony oficjalny przebój biało-czerwonych.

Emisja w TVP 1 2 maja 2012 r.

Źródło: tvp.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×