Widzowie zdecydują jakie seriale zobaczą w Cartoon Network 1 kwietnia

Największy kawalarz w Cartoon Network - Banan Joe powraca w prima aprilis ze specjalnym maratonem seriali, które widzowie Cartoon Network wybiorą w głosowaniu online.

Multimedia

"Ty wybierasz" to blok, w którym Cartoon Network co roku, 1 kwietnia, emituje najśmieszniejsze odcinki swoich seriali na zmianę z odcinkami wybranymi przez widzów.

W tym roku dawkę żartów i śmiechu zalecaną na prima aprilis zapewnią widzom stacji takie animowane klasyki jak: "Mroczne przygody Billy’ego i Mandy", "Tom i Jerry", "Jam Łasica", "Chojrak - tchórzliwy pies", "Krowa i Kurczak" oraz "Niezwykłe przypadki Flapjacka" i "Chowder".

Natomiast wśród seriali, na które będzie można głosować na stronie www.cartoonnetwork.pl/ty-wybierasz znajdą się: "Looney Tunes Show", "Laboratorium Dextera", "Gerfield Show", "Eliot Kid", "Niesamowity świat Gumballa", "Angelo rządzi", "Mój kumpel z wuefu jest małpą", "Ed, Edd i Eddy", "Zwyczajny serial", "Pora na przygodę", "Edek Debeściak", "Harcerz Lazlo", "Bliźniaki Cramp", "Scooby-Doo! I Brygada Detektywów" oraz seria "Totalna Porażka".

Głosy można oddawać od 23 do 31 marca na stronie www.cartoonnetwork.pl/ty-wybierasz.

Blok TY WYBIERASZ zostanie wyemitowany w poniedziałek 1 kwietnia między 11:25 a 19:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×