Więcej talentów!

Najbardziej oczekiwane show w Polsce już 12 września wraca na antenę TVN. Więcej chętnych, więcej wzruszeń, więcej kontrowersyjnych komentarzy jurorów, a przede wszystkim - więcej TALENTÓW!

Multimedia

Druga edycja programu przyciągnęła na castingi prawdziwe tłumy - około dziesięciu tysięcy osób! Jury w niezmiennym składzie - Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, miało więc sporo pracy.

Producenci nie ukrywają, 
że czekają nas wielkie emocje. Aby potwierdzić tę tezę zdecydowali się zdradzić kilka smaczków nadchodzącej edycji.

Oto one: najstarszy uczestnik castingu miał 84 lata 
i zaprezentował swój talent wokalny. Najmłodszy miał półtora roku i zatańczył. Castingi obfitowały we wszelkiej maści duety i zespoły - wokalne, taneczne, akrobatyczne i inne.

Ciekawostką jest również ogromna reprezentacja obcokrajowców. Na przesłuchaniach stawili się m.in.: Włosi, Anglik, Filipińczyk, Rosjanie, Ukraińcy, Turek, Czesi, Czeczenka i Kubańczycy.

Twórcy "Mam Talent!“ zaznaczają, że najbliższa edycja będzie obfitować w wyjątkowo dobre popisy wokalne. Ale nie tylko.

W programie pojawi się też np. mistrz rowerowy, który pobił rekord wjeżdżając w dziewiętnaście minut na Pałac Kultury! Wygląda na to, że jesień wybuchnie talentami!

W niezmienionym składzie zaprezentują się także prowadzący. W tej roli Marcin Prokop i Szymon Hołownia, którzy już w pierwszej edycji show spodobali się widzom jako para prowadzących. Zapewne i tym razem nie zabraknie w ich wykonaniu ciętych ripost i humoru.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×