"Wieczna miłość". 3 sezon serialu został nakręcony? Będą nowe odcinki "Kara sevda"?

Wielkimi krokami nadchodzi finał serialu "Wieczna miłość" i już teraz możemy spodziewać się, że fani "Kara sevda" nie będą pocieszeni z tego, w jaki sposób kończy się ich ulubiony serial. Wielu widzów ma nadzieję na kontynuację i wręcz zmienienie jednego wątku. Czy jest szansa na powstanie nowych odcinków "Wiecznej miłości"?

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 244. w poniedziałek, 2.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

"WIECZNA MIŁOŚĆ" 3. SEZON - NOWE ODCINKI POWSTANĄ?

W finale 2. sezonu serialu "Wieczna miłość" nie ma szczęśliwego zakończenia. Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) nie będą prowadzić wspólnego, szczęśliwego życia. W 244. odcinku "Wiecznej miłości" Kemal dociera do miejsca, w którym Emir uwięził Nihan. Nieoczekiwanie sprawy się komplikują.

Na miejscu ponownie zjawia się Emir, który uwalnia byłą żonę. Ostateczna rozgrywka ma odbyć się pomiędzy dwoma największymi wrogami. Mimo rozpaczy Nihan, Kemal podejmuje trudną decyzję.

Dramatyczna śmierć w finałowym odcinku! Co z Nihan?Zobacz więcej

W ostatecznej konfrontacji Emira i Kemala giną obydwaj mężczyźni. Śmierć głównego bohatera z pewnością nie jest tym, czego oczekiwali fani serialu "Kara sevda", więc nic dziwnego, że ciągle dopytują o kontynuację serialu.

Niestety, na nowe odcinki nie ma co liczyć. "Wieczna miłość" w Turcji doczekała się dwóch sezonów i nie ma żadnych planów, aby nakręcić 3. sezon "Wiecznej miłości". W dodatku serial w Turcji swoją emisję zakończył w 2017 roku, więc już minęło zdecydowanie zbyt dużo czasu, aby reaktywować produkcję.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Melisa (gość)

    Jeju ludzie co z wami nie tak ? Nie ma żadnego trzeciego sezonu też uwielbiałam ten serial i jestem zawiedziona takim zakończeniem. Są urywki niby trzeciego sezonu ale to kawałki pierwszego i drugiego sezonu. To jest film, zginęli razem więc jak mógłby przeżyć np jeden z nich ? Zastanówcie się . To nie jest brazylijska telenowela że straciłby Kemal czy Emir pamięć. To nie jest możliwe. Zastanówmy się czy jako człowiek staniesz na minie to jest szansa na przeżycie? No nie tym bardziej że Kemal nie próbował odskoczyc tylko podniósł noge i zginął i jeden i drugi .

    29.10.2019 13:04
  • Diana (gość)

    Ja do tej pory nie mogę uwierzyć że ten serial tak się skończył tak dramatyczne musi być 3 sezon serialu wiecznej miłości i musi kanał żyć jakimś cudem

    19.10.2019 19:37
  • Diana (gość)

    Ja do tej pory nie mogę uwierzyć że ten serial tak się skończył tak dramatyczne musi być 3 sezon serialu wiecznej miłości i musi kanał żyć jakimś cudem

    19.10.2019 19:37
  • Fanka NICHAN&KEMAL❤ (gość)

    Ten serial nie moze sie skonczyc poniewaz to jest mój ulubiony serial na calym swiecie.....

    14.10.2019 16:56
  • Michał Czyrnek (gość)

    Proszę was ten serial musi być w telewizji proszę sezon 3 będzie proszę was żeby ten serial będzie jeszcze dalej proszę czekam na mój komentarz

    11.10.2019 13:45
  • Michał Czyrnek (gość)

    Namawia was ten serial musi być w telewizji proszę

    08.10.2019 19:29
  • Michał Czyrnek (gość)

    Tam mam aktor w serialu wieczna miłość galip kozcugolu mój aktor burak sergen kto gra w serialu cena miłości jego besir ja go lubię to mój ojciec pracowałem z nim dużo sprawi jeśli kto lubi oglądać wieczna miłość ten dostanie pieniądzy ten serial telewizyjny musi być żeby to oglądać jeszcze dalej nowe odcinki wiecznej miłości ja chcem 3sezon pragnę to poczekasz ze ten serial telewizyjny będzie

    08.10.2019 19:28
  • Michał Czyrnek (gość)

    Szkoda ze to nie będzie 3 sezon kara sevda ten serial jest super ja chcem jeszcze to oglądać proszę was ze ten serial telewizyjny wieczna miłość żeby to będzie w telewizji jeszcze dalej

    08.10.2019 10:05
  • Michał Czyrnek (gość)

    Szkoda ze to nie będzie 3 sezon kara sevda ten serial jest super ja chcem jeszcze to oglądać proszę was ze ten serial telewizyjny wieczna miłość żeby to będzie w telewizji jeszcze dalej

    08.10.2019 10:05
  • Joanna (gość)

    Na youtube jest zwiastun 3 sezonu kara sevda wiec co z serialem ? Bedzie 3 sezon czy nie ? :/

    05.10.2019 15:51
  • Kiki (gość)

    Najpiękniejszy serial jaki oglądałam który nie tak miał się zakończyć 😭 smutno ,płakałam nie mogłam się pogodzić bardzo przeżyłam koniec ale mam nadzieję że może będzie trzeci sezon

    25.09.2019 20:26
  • Mariusz (gość)

    Jedyny serial, w którym obejrzałem wszystkie odcinki. Pełen emocji. Wspaniali aktorzy. Sensacja, obyczaj, trochę komedii. REWELACJA. Czekam na 3 sezon.

    16.09.2019 20:16
  • Teresa (gość)

    Fajnie że bedzie

    14.09.2019 21:56
  • Tomasz (gość)

    Kiedy bedol nowe odcinki wieczna milosc

    14.09.2019 21:35
  • Ann (gość)

    Taki fajny serial a tak beznadziejnie się zakończył. Nadal liczę na 3 sezon i wkoncu happy end. Kemal musi żyć... Szczęśliwie z Nihan i Deniz😊

    13.09.2019 21:17
  • Iwona (gość)

    To najlepszy serial jaki ogladalam w zyciu🍀

    06.09.2019 21:02
  • Tomasz (gość)

    Wieczna miłość chcemy 3 sezon

    06.09.2019 09:31
  • Megi. (gość)

    Piszą że niebedzie 3 części. Więc z z kad się wzięły zapowiedzi. Jest Kemal Emir. Jest już starsza Deniz. Nawet coś pokazane że jakoby Lejla miała córkę która teraz jest z Emirem. Więc musi być 3 część. Czekamy.

    04.09.2019 21:05
  • Natasz (gość)

    3 sezon jest na YouTube są reklamy proszę sprawdzić.

    04.09.2019 00:04
  • Sylka (gość)

    Najlepszy serial jaki ogladalam....szkoda ze to juz koniec...malo kiedy wzruszam sie na serialach tutaj paczka chusteczek to bylo za malo na koniec tego serialu..piekny choc zakonczenie moglo by byc inne ...