"Wieczna miłość". Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]

Burak Özçivit, który popularność zyskał jako Bali Bej we "Wspaniałym stuleciu" oraz Kemal w "Wiecznej miłości" przeżywa ciężkie chwile. Jak donoszą zagraniczne media, aktor czuje wypalenie zawodowe i zaczyna martwić się o swoją karierę!

Multimedia

"Wieczna miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Buraka Özçivita możemy obecnie oglądać w serialu "Wieczna miłość", gdzie wciela się w postać Kemala. Ogromną popularność przyniosła mu rola Bali Bey'a we "Wspaniałym stuleciu". Okazuje się, że aktor przeżywa właśnie kryzys zawodowy.

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwa ostatnie filmy, w których zagrał Burak nie odniosły sukcesu. Fakt, iż przynoszą tylko straty odbił się na aktorze, który "zajadał stres" i ostatnimi czasy nieco przytył. Nie pojawiają się też żadne nowe propozycje serialowe. Wskazuje się, że wkrótce Özçivit może zacząć odczuwać przestój w karierze pod względem finansowym. Sprzedał już dwa z czterech posiadanych przez siebie drogich samochodów. Tłumaczył, że zdecydował się na ten krok, bo "nie miał gdzie parkować".

Media donoszą także, że 33-letniego aktora dopadł syndrom wypalenia zawodowego. Mówi się, że poczuł, iż osiągnął już wszystko i nic nie jest teraz w stanie go ucieszyć. Na dodatek, przechodził kryzys w małżeństwie z urodzoną w Niemczech aktorką Fahriye Evcen. Para wzięła ślub latem 2017 roku. Prawdopodobnie już w marcu 2018 r. potrzebowali pomocy specjalisty, do którego udali się na terapię małżeńską. Małżonkowie zapewniali, że sami poradzili sobie z problemami, ale nie zaprzeczyli, że coś jest na rzeczy. Czy dobra passa Buraka Özçivita wkrótce powróci?

Kto jest kim w "Kara sevda"? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grażka (gość)

    Czy te oczy mogą kłamać - chyba nie

    04.02.2019 11:41
  • Berki Antónia (gość)

    Nagyon szeretem ezt a filmet ❤ Nincs ennél jobb az egész világon Én mondjuk Emirt is imádomm ❤❤❤

    23.01.2019 23:26
  • Berki Antónia (gość)

    Nagyon szeretem ezt a filmet ❤ Nincs ennél jobb az egész világon Én mondjuk Emirt is imádomm ❤❤❤

    23.01.2019 23:25
  • wieczna milosc (gość)

    Jeden jedyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    11.01.2019 18:44
  • Maritta (gość)

    Szkoda że tak się serial kończy.... :(

    05.01.2019 17:52
  • Staniczka (gość)

    Bardzo ładny aktor Burak a ten Emir ma taki brzydki nos ze nie mogę na niego patrzeć.

    02.01.2019 20:14
  • Opla (gość)

    Aktor super, aktorka grająca Nihan również.Scenarzysta powinien mieć zakaz pisania scenariuszy.Kto widział cały serial, wie o czym piszę.

    17.12.2018 22:41
  • Olka23 (gość)

    Uwielbiam jego spojrzenie 😍😍😍😍😍😍

    04.12.2018 22:29
  • Aska (gość)

    Super film, super facet, obłędne oczy, a te spojrzenie,,,,,

    11.11.2018 19:27
  • Fanka (gość)

    Burak to mega przystojny i niezwykle utalentowany aktor,same plusy pod jego adresem i zachwyca cały świat.U boku ma piękną ,równie utalentowaną żonę i są bardzo szczęśliwi,potwierdzili iż spodziewają się dziecka.Kto tu ma czelność mówić o depresji?Burak już rozpoczął przygotowania do historycznego serialu ,w którym zagra Osmana Gazi.Zdjęcia rozpocznie po pojawieniu się dziecka na świat.Niechaj ta idylla Ozcevitów się nie kończy ,powodzenia dla szczęśliwej pary!

    06.11.2018 21:29
  • zachwycona (gość)

    Taki mężczyzna o którym marzyłam od zawsze. SUPER!!!!!!!!!!! W każdym calu :-)

    02.11.2018 03:39
  • Ona22 (gość)

    Polecam Serial Kara Sevda / Wieczna Miłość . Niespodziewane i Smutne Zakończenie :( aż płakalam. Nihan Super aktorka bardzo dobrze wcieliła się w role uczuciowo. Wiecej takich seriali ! Można ogladać na Tubie czytany po polsku.

    11.10.2018 23:17
  • Lu (gość)

    Gdyby mi ktoś powiedział, że będę kiedyś zauroczona kimś do bólu - :). Jest najprzystojniejszym aktorem, czarującym, naturalnym. Nie spotkałam mężczyzny, któremu tak pasuje garnitur. Natomiast rola w wiecznej miłości pozwala marzyć, że być może jest gdzieś na świecie taki mężczyzna ze wszystkimi jego atutami. Panowie, bierzcie przykład.

    05.10.2018 19:27
  • gość (gość)

    jestem nic zauroczona

    30.09.2018 17:04
  • Karol (gość)

    Co za bzdury - Nawet ''Rewia'' zaprzeczyła tym doniesienia aktor zagrał w dwóch filmach wiec jego kariera wcale się nie załamuje, tak samo jeżeli chodzi o jego życie prywatne wszystkim tym plotką zaprzeczył sam aktor, zanim zaczniecie pisać o swoje artykuły sprawdzajcie źródło swoich newsów .

    25.09.2018 17:26
  • Halina. (gość)

    Burak Oscyvit piękny i wrażliwy facet. Robi wrażenie grą aktorska i wyglądem. Dawno już mnie film tak nie wzruszył. Życzę Jemu wiele szczęścia i dziękuję że ten film Wieczna miłość przyniósł mi tyle radości. Facet Klasa.

    21.09.2018 15:52
  • :) (gość)

    Cudownie zagrał w wiecznej miłości . Świetny aktor i bardzo urodziwy ma to coś !!!

    20.09.2018 13:19
  • Gość (gość)

    Nie wiem, kto pisze takie bzdury o Buraku. Aktualnie aktor przygotowuje się do kolejnej roli serialowej i zobaczymy go pewnie wiosną. Zagra Osmana, syna Ertugrula i na pewno zrobi to genialnie. Kara sevda oglądana jest na świecie i otrzymała wiele prestiżowych nagród. Filmy , które rezyserował i w których zagrał Burak może nie przyniosły zysków spodziewanych, ale też nie są plajtą. O swoim małżeństwie Burak nigdy żle nie mówi, a zdjęcia z Fahriye są taki piękne , że trudno doszukać się kryzysu . Ostatnio prasa turecka i inne media donoszą, że piękna para spodziewa się maluszka. Wiem, że o czymś trzeba pisać, ale najpierw trzeba dokonać rzetelnej selekcji materiałów. Nie wszystkie informacje o gwiazdach są prawdziwe, niektóre czynią zamieszanie a inne wręcz krzywdzą. Jestem wierną fanką Buraka i Fahriye i nie trawię wieści branych z tzw. sufitu.

    20.09.2018 09:46
  • Lola (gość)

    Panie Buraku. Ja Pana kocham bezgranicznie.

    14.09.2018 08:56
  • ona (gość)

    Na Instagramie chyba gra w jakimś nowym filmie, i tak osiągnął wiele, musi nauczyć się cieszyć tym co ma