"Wieczna miłość". Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]

Burak Özçivit, który popularność zyskał jako Bali Bej we "Wspaniałym stuleciu" oraz Kemal w "Wiecznej miłości" przeżywa ciężkie chwile. Jak donoszą zagraniczne media, aktor czuje wypalenie zawodowe i zaczyna martwić się o swoją karierę!

Multimedia

"Wieczna miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Buraka Özçivita możemy obecnie oglądać w serialu "Wieczna miłość", gdzie wciela się w postać Kemala. Ogromną popularność przyniosła mu rola Bali Bey'a we "Wspaniałym stuleciu". Okazuje się, że aktor przeżywa właśnie kryzys zawodowy.

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwa ostatnie filmy, w których zagrał Burak nie odniosły sukcesu. Fakt, iż przynoszą tylko straty odbił się na aktorze, który "zajadał stres" i ostatnimi czasy nieco przytył. Nie pojawiają się też żadne nowe propozycje serialowe. Wskazuje się, że wkrótce Özçivit może zacząć odczuwać przestój w karierze pod względem finansowym. Sprzedał już dwa z czterech posiadanych przez siebie drogich samochodów. Tłumaczył, że zdecydował się na ten krok, bo "nie miał gdzie parkować".

Media donoszą także, że 33-letniego aktora dopadł syndrom wypalenia zawodowego. Mówi się, że poczuł, iż osiągnął już wszystko i nic nie jest teraz w stanie go ucieszyć. Na dodatek, przechodził kryzys w małżeństwie z urodzoną w Niemczech aktorką Fahriye Evcen. Para wzięła ślub latem 2017 roku. Prawdopodobnie już w marcu 2018 r. potrzebowali pomocy specjalisty, do którego udali się na terapię małżeńską. Małżonkowie zapewniali, że sami poradzili sobie z problemami, ale nie zaprzeczyli, że coś jest na rzeczy. Czy dobra passa Buraka Özçivita wkrótce powróci?

Kto jest kim w "Kara sevda"? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Bardzo przystojny facet. Mieć takiego męża to spełnienie marzeń. Ciekawe jaki ma charakter. Tych oczu nie da się zapomnieć.

    17.05.2019 22:26
  • Iwo5**** (gość)

    Najseksowniejszy facet w serialach 😘😘😍😍

    02.05.2019 00:39
  • Marietta (gość)

    Burak Oscivit - chodzący sex. Sceny z Nichan choć tak delikatne przyprawiają o gęsią skórkę. Niesamowite oczy, usta głos. Ogladajcie na Kara Sevda polskie napisy. Przepięknie słychać tubalny seksowny głos

    01.05.2019 21:36
  • Dona (gość)

    Zgadzam się w pełni z tym co wszyscy napisali o Buraku: najprzystojniejszy, najpiękniejszy i najlepszy aktor jakiego widziałam! Nie da się go zapomnieć i wraca się i wraca do tego filmu. Mam propozycję do wszystkich zachwyconych - piszmy do tv, aby go zaprosili. Ja już napisałam, ale trzeba wiele wiele listów. Był już zaproszony do wielu krajów, to byłoby wydarzenie..

    01.05.2019 21:31
  • de (gość)

    Magia telewizji... Turcy piękni, szaleńczo czuli i zakochani... Z nimi jest trochę tak jak z Polakami, w serialu- jak marzenie. Fikcja, w którą chcemy wierzyć.

    22.04.2019 19:58
  • krakowianka (gość)

    najprzystojnieszy facet na ziemi:)

    18.04.2019 16:47
  • xy (gość)

    pię³kny,nie widziałam ładniejszego

    18.04.2019 16:43
  • A (gość)

    Ooooohhhh on jest boski;) uwielbiam ten serial szkoda że tak sie konczy to nie sprawiedliwe..mega przystojny szkoda ze nie jestem aktorką w Turcji pewnie bym go nie odpuscila:)

    03.04.2019 12:04
  • Jagoda (gość)

    To zniewalające spojrzenie jest jego największym atutem, przy cudownej urodzie figurze i talencie.

    27.03.2019 13:22
  • Ja43 (gość)

    Uwielbiam ten film ale finał doprowadził mnie do łez płakałam jak dziecko

    16.03.2019 10:15
  • Xyz (gość)

    Przystojny to mało powiedziane...brak słów.co za facet...i ten pszeszywający wzrok...facet marzenie

    12.03.2019 13:29
  • Basia (gość)

    Jestem nim zauroczona nie widziałam ładniejszego meżczyzny jak żyje nie myślałam ze bede to tak przeżywać naj naj naj przystojniejszy a jeszcze w tym garniturze i te oczy

    03.03.2019 16:36
  • Barbara (gość)

    Oglądam piekny film nie można oderwać wzroku a kemal przystojny meżczyzna tylko patrzeć i patrzeć reżyser mogł napisać inne zakończenie bo nie moge dojść do siebie

    03.03.2019 16:26
  • Aleksandra (gość)

    Po zakończeniu filmu proponuję zaprosić tą parę do polski

    23.02.2019 21:44
  • xxx (gość)

    Zakochać się i umrzeć. Co za gość. Klasa.

    22.02.2019 13:20
  • Fanka serialu (gość)

    Proponuję aby po zakończeniu serialu zaprosić aktorów głównej roli do Polski

    21.02.2019 04:06
  • Do Maritty (gość)

    Taki przykry koniec potwierdza że to jest Modliszka !!!!!

    19.02.2019 14:36
  • Marzena (gość)

    Życzę mu wszystkiego dobrego. Oby się ułożyło . Wiem jak jest gdy się wszystko sypie👂👀👂 👃 👄

    18.02.2019 16:54
  • Grażka (gość)

    Czy te oczy mogą kłamać - chyba nie

    04.02.2019 11:41
  • Berki Antónia (gość)

    Nagyon szeretem ezt a filmet ❤ Nincs ennél jobb az egész világon Én mondjuk Emirt is imádomm ❤❤❤

    23.01.2019 23:26
NowszeStarsze