"Wieczna miłość". Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]

Burak Özçivit zdobył serca widzów rolą Bali Bey'a we "Wspaniałym stuleciu". Pojawił się też w głównej roli w serialu "Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda"). Poznajcie bliżej tego przystojnego aktora!

Multimedia

Burak Özçivit to jeden z najpopularniejszych tureckich aktorów. Urodził się 24 grudnia 1984 roku w Stambule. Ma 184 cm wzrostu. Nie jest zawodowym aktorem, do 2011 roku pracował głównie jako model. Popularność - nie tylko w Turcji - przyniósł mu serial "Wspaniałe stulecie" i rola Bali Bey'a - żołnierza Imperium Osmańskiego, który przez pewien czas był ulubieńcem sułtana Sulejmana (Halit Ergenç).

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Marmara w Stambule w sekcji fotografii. W 2005 roku otrzymał tytuł najlepszego modela w Turcji oraz zajął drugie miejsce w konkursie Best Model World. Brał udział w sesjach zdjęciowych do prestiżowych magazynów, m.in. "Vogue", "Marie Claire" i "Gloria Magazine". Był też twarzą sieci sklepów obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa. W 2014 rok otworzył restaurację Balibey Döner w Stambule. - Chcę podtrzymać tradycję gotowania potraw według przepisów, które przez lata były przekazywane w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie - mówił.

W latach 2015 - 2017 grał w serialu "Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda") u boku Neslihan Atagül. Rola ubogiego Kemala ugruntowała jego pozycję wśród, nie tylko tureckich, ale i światowych aktorów. Produkcja otrzymała nagrodę Emmy w kategorii Najlepsza telenowela 2017. Dzięki "Wiecznej miłości" także polscy widzowie pokochali Buraka jeszcze bardziej. Prywatnie, Burak od 2015 roku jest związany z urodzoną w Niemczech aktorką Fahriye Evcen, z którą - ku zawodowi swoich fanek - wziął ślub 4 lipca 2017 roku.

Sprawdź, kiedy emisja pierwszego odcinka! Co się wydarzy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dominika (gość)

    Nie mozna oczu oderwac od goscia

    30.10.2018 18:03
  • Eva (gość)

    Burak Ozcivit jest nie tylko przystojny i męski, ale też ma przyjemną osobowość i charakter, widać to w postaci Kemala w Kara Sevda, bo nie sądzę, że da się zagrać postać nie mając podobnego charakteru. np do tej roli kompletnie nie pasowałby Kaan. Świetnie też dobrano mu partnerkę, która gra Nihan Sezin.

    11.09.2018 23:02
  • miśka (gość)

    Pan Burak to piękny, intrygujący i interesujący mężczyzna. Wspaniale ogląda się go w "Wiecznej miłości".

    05.09.2018 19:14
  • Magda1 (gość)

    Uwielbiam Serial - Wieczna Miłość

    03.09.2018 13:54
  • Ona22 (gość)

    Super SERIAL WIECZNA MIŁOŚĆ - WCIĄGAJACY ! POLECAM

    03.09.2018 13:54
  • Fanka (gość)

    Książka godna przeczytania ,by zgłębić wiedzę o Turcji .,aby prawidłowo odbierać ich seriale.Dzięki za nowinki,warto zakupić.Polecam bardzo fajną romantyczną komedię-film Her Sey Askan z Sükrü Özyildiz i Hande Doğandemir.Jest to prawdziwa uczta,można się rozweselić i zachwycić utalentowanymi aktorami.

    22.06.2018 11:36
  • Julka (gość)

    No tak, ta ich zazdrość "zabija" tę esencję uczuć, którą potrafią pokazać. Kivanca pilnuje Basak, Murata zaczyna stopować Imane, no a teraz facet Tuby....nie wróży to nic dobrego! Do czego to podobne, aby na planie się kręcili i mieli prawo wglądu do zdjęć partnerzy lub współmałżonkowie?! Czy tak dzieje sie np. w korporacjach, szpitalach... A "niepilnowany" duet Tuba & Murat mógłby nam dać tyle pięknych wzruszeń, jak w "Asi"! Trzymajmy kciuki, aby Tuba się zgodziła i aby doszło rzeczywiście do realizacji serialu. I jeśli już, aby przepędzono "kontrolerów" na cztery wiatry! Wpisuję gdzie się da - polecam świetną książkę o Turcji ,Witolda Szabłowskiego "Mehraba", o której M.Meller pisze :"Gdybyście mieli przeczytać jedną jedyną książkę o Turcji, to macie ją właśnie przed sobą".

    22.06.2018 10:36
  • Fanka (gość)

    Przeczytałam to na rosyjskim kanale You Tube i Murat się zgodził,będzie nowy serial ,tylko nie ma odpowiedzi Tuby.Rosyjskojęzyczni widzowie piszą ,że to zazdrość przyszłego męża Tuby.My to znamy już,tak się dzieje.

    22.06.2018 05:57
  • ...x (gość)

    O! A skąd ta informacja miła Fanko? Murat dopiero co kręcił w Uzbekistanie film Scorpion , no i podobno odżegnywał się, jak piszecie, od seriali. Założę się, że to też wpływ Imane, która na krok go nie odstępuje, podobnie jak Basak Kivanca, a to wcale nie jest dobre! A spotkanie po dziesięciu latach z Tubą mogłoby być bardzo interesujące.

    21.06.2018 21:18
  • Fanka (gość)

    Uwielbialiśmy Bali Beya,a teraz zobaczymy go w Wiecznej miłości i jego prześliczną partnerkę Neslihan.Murat wyraził już zgodę ma nowy serial i reżyserzy zaproponowali Tubie udziałw parze z nim ,bo odnieśli wspólny sukces ,lecz Tuba nie dała jeszcze odpowiedzi ,oby była pozytywna ku radości ich fanów.

    21.06.2018 19:05
  • YS (gość)

    Burak Ozcivit, to super przystojny facet, świetnie gra, ale nic nie poradzę mój nr 1 to Murat Yildirim, szkoda, że już się wycofał z kręcenia seriali, a to one napędzają popularność. Burak to wie :) W Kara Sevdzie wygląda jak model, gra doskonale i przybędzie mu na pewno fanek w Polsce, bo Wspaniałe stulecie było kilka lat temu i Bali Bey nie był wiodącą postacią.

    20.06.2018 22:28