"Wieczna miłość". Burak Özçivit w serialu "Kuruluş Osman"! Będzie lepszy niż "Wspaniałe stulecie"?

Burak Özçivit, którego polscy widzowie mieli okazję oglądać w serialach "Wspaniałe stulecie" i "Wieczna miłość", zagrał w nowej produkcji! "Kuruluş Osman" to serial kostiumowy, a Özçivit wciela się w głównego bohatera. Czy zobaczymy go w Polsce?

Multimedia

Burak Özçivit w nowym serialu!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu "Kuruluş Osman", w którym główną rolę gra Burak Özçivit, czyli Kemal z "Wiecznej miłości" oraz Bali Bey ze "Wspaniałego stulecia". Premiera serialu w Turcji zaplanowana jest na listopad 2019 r.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

"Kuruluş Osman" to historyczny serial kostiumowy. Burak Özçivit pojawi się jako Osman Bey, syn Ertugrula Gazi i założyciel Imperium Osmańskiego. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in. Aysegül Günay, czyli Aytul z "Tylko z tobą", Ragipa Savasa, Nurettina Sönmeza oraz Özge Törer.

Produkcja powstawała na płaskowyżu w Riva, w dzielnicy Beykoz w Stambule. Zobaczymy w niej piękne krajobrazy i znakomitą scenografię - ogromne zamki, zajazdy, łaźnie, meczety, kościoły, które zostały starannie zbudowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nad całością pracowało około 1500 osób.

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×