"Wieczna miłość". Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP1, "Kara sevda"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wieczna miłość" - nowy turecki serial TVP1, który w ramówce zastępuje "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Ile odcinków ma "Wieczna miłość"? Jak długo będziemy oglądać perypetie miłosne Nihan i Kemala w "Kara sevda"?

Multimedia

"Wieczna miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Serial "Wieczna miłość" zastępuje "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" w TVP1. W Turcji zadebiutował w drugiej połowie 2015 r. i liczył w sumie 74 odcinki. Każdy z nich, emitowany w dwóch seriach przez turecki kanał Star TV trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 24 sierpnia 2018, od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w Jedynce.

Kemal pomaga Nihan w autobusie. Kiedy znowu się spotkają? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków ma "Wieczna miłość"? Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 50 minut, podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali, zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowane będą 244 odcinki. Powtórki odcinków można oglądać następnego dnia po premierowej emisji o godz. 7:00.

"Wieczna miłość" (org. Kara sevda) to osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On (Burak Özçivit) pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona (Neslihan Atagül) ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo. Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"WIECZNA MIŁOŚĆ" - CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ) (gość)

    Chyba bd sezon 3. Kemal bd żył ale straci pamięć..bynajmniej tak odebrałam to na yt

    22.05.2019 21:59
  • milena (gość)

    trochę za dużo gangsterki w finale,ale bez chusteczek sie nie obejdzie..genialny serial,a muzyka zapiera dech...genialne 👍

    17.05.2019 22:47
  • MS (gość)

    Film przepiękny,ale zakończenie moze doprowadzić widza do totalnego rozczarowania.Tak bardzo wciągnął mnie ten film,ze nie mogłam doczekać sie kolejnych ,to zaczęłam oglądać na you tubie z napisami pl.Czekalam na piękny koniec filmu ,porostu na happyend a tu sad end...Nie chce pisać ,jakie jest zakończenie ,bo niech każdy z Was oceni sam ,ze tak naprawdę to niesprawiedliwe ,wręcz okrutne zeby taka przykrość zrobic fanom na sam koniec .Pozdrawiam.Zycze Milego oglądania końca filmu.

    07.05.2019 21:38
  • MS (gość)

    Film przepiękny,ale zakończenie moze doprowadzić widza do totalnego rozczarowania.Tak bardzo wciągnął mnie ten film,ze nie mogłam doczekać sie kolejnych ,to zaczęłam oglądać na you tubie z napisami pl.Czekalam na piękny koniec filmu ,porostu na happyend a tu sad end...Nie chce pisać ,jakie jest zakończenie ,bo niech każdy z Was oceni sam ,ze tak naprawdę to niesprawiedliwe ,wręcz okrutne zeby taka przykrość zrobic fanom na sam koniec .Pozdrawiam.Zycze Milego oglądania końca filmu.

    07.05.2019 21:33
  • ewa (gość)

    piekny film łzy wyciska i rozrywa serce

    06.05.2019 17:03
  • Anna Maryjko (gość)

    Lubię wieczna miłość byla

    06.05.2019 12:03
  • Marlena (gość)

    Tak ,to najlepsza turecka telenowela ,jaka widziałam.10 punktów za fabule ,dobór aktorów i pomysł.Dostal nagrodę Emmy spośród 5 innych lelenowel .Tak naprawdę ,to zabieram głos ,zeby zmartwić wszystkich fanów tego serialu.Piszecie ,czy bedzie sezon 3 ?Niestety,ale nie! Oto,co napisali jesli chodzi o sezon 3 Wiecznej miłości.”Star TV has officially cancelled Kara sevda season 3 and currently has no plans for a new season,but we can never be sure”.Wiem tez,ze głowni bohaterowie jako Kemal i Nihan nie chcą zagrać w kolejnym sezonie .Maja inne plany i propozycje .A te zwiastuny sezonu 3 ,tez mnie wprowadziły w błąd i tez myślałam ,ze bedzie kolejny sezon.Sa to filmiki zmontowane przez ludzi ,nic więcej ,jak improwizacja.Wprowadzaja widzów w błąd,szczególnie tych najbardziej podekscytowanych dalszymi losami.Ten film tak mi sie spodobał,ze nie mogłam doczekać sie kolejnych,byłam chłonna dalszych wydarzeń ,wiec zaczęłam oglądac je na youtubie.Wpisywalam no ;Wieczna miłość odc 1 youtube z napisami pl.Skonczylam oglądać w lutym i teraz żałuje ,bo nie spodziewałam sie takiego końca filmu.Chyba przez 2 tygodnie nie mogłam dojść do siebie i nie mogłam zrozumieć ,jak mozna tak rozczarować widza tym zakończeniem .Czekamy na happyendy ,a tu smutny ,tragiczny koniec,ale nie napisze jaki ?.Sami ocenicie ,czy to nie cios dla widzów.Wiem tez,ze wytwórnia filmowa Ay Yapim lubi tragiczne zakończenia .Poza tym Turkowie lubią sadendy,smutne zakończenia .Teraz na spokojnie oglądam ten film w naszej telewizji .Czasami nie pamietam pewnych wątków i z zaciekawieniem patrze na te sytuacje.Pozdrawiam i zycze przyjemnego oglądania .

    03.05.2019 20:53
  • Iw (gość)

    Kara sevda, najlepszy serial turecki jaki widziałam , nie spodziewałam się jaki będzie koniec, do końca trzyma w napięciu.

    02.05.2019 10:31
  • gajka (gość)

    Wspaniały serial. Doskonała gra aktorów, tak pozytywnych jaki negatywnych ról. Ogląda się z zapartym tchem. Niepocieszona czekam na trzeci sezon, bo ze zwiastunów wiem że jest.

    28.04.2019 11:01
  • Obserwatorka (gość)

    W zasadzie trochę sprawiedliwy i nie sprawiedliwy koniec. EmIR zachowywał się jak chory obsesyjny człowiek bo żył od dziecka w świecie kłamstw i intryg - tego nauczył go ojciec on nie okazywał mu uczuć, cały czas wbijal do głowy że najważniejsze jest nazwisko. Emir nawet wyparł z pamięci fakt, że to Galip zepchnął matkę z balkonu przeciez on to widział, otrzasnal sie gdy przebudzala sie a Galip w strachu ze świat się dowie o tym co zrobił chcial ja dalej uspic. Ogólnie oglądając serial widać było ze w środku Emir był bardzo skrzywdzonym człowiekiem potrzebowal jakiejś resocjalizacji i zrozumienia i pomocy bo świat ojca go pochłonął, ale kochal rodzine siostre matke, nie potrafil im tego okazac w realu w konfrontacji bo tego nie mial przez tyle lat przy ojcu tylko wtedy gdy np cos im sie stalo i moga umrzec. Brakowało mu matczynej miłości, miłości kobiety. Spotkał Nihan, kobietę która okazała mu pomoc w szkole w czymś tam. I wtedy zaczął obsesyjnie o niej myśleć jak byc moze o matce której mu brakowało.( Zejnep pijawila sie pozniej dlatego nie byla juz tak wazna jak Nihan ale schlebiala mu i gdyby to ona pojawiła się przed Nihan na pewno wszyscy byliby szczesliwi). On kochał matkę ale nie mógł z nią rozmawiać bo była w spiaczce to ona mu pomagała gdy był dzieckiem zanim została zepchnięta. Ona nie mogła go też wspierać przez wszystkie lata aż do dorosłości. Może dlatego też wybrał Nihan nawet wtedy gdy ona go nie chciała i wiedział ze ona go kochać nie będzie i nie będzie z nim tak jak matka przez tamte lata. On był na tyle niebezpiecznym typem bo był inteligentny nawet bardziej od ojca. I te wszystkie frustracje chciał wylać na Kemalu. On widział w nim Galipa który zabrał mu matkę dlatego nie myślał też racjonalnie jeśli chodzi o samą osobę Kemala. Później pojawiła się Deniz która okazała mu miłość jak to dziecko i znów wpadł w obsesję. On po prostu trzymał w zamknięciu to czego nie miał od kobiet czyli pomocy miłości i wsparcia. Nihan przez wzgląd na matkę była jego planem lepszego życia niż ma. Widać że ogólnie on nie chciał żeby coś się jej stało. Nihan była odzwierciedleniem matki również silna wrażliwa i pomocna. Ogólnie szkoda mi tego bohatera bo on przez wpojone wzorce ojca jest nieszczęśliwy. Jego śmierć była tam w pewny sensie wybawieniem bo on nie potrafił inaczej żyć. Kemal nie potrafił mu pomóc tylko myślał o tym żeby go zniszczyć. Może był inny sposób na to żeby się Emir otrzasnal? Może Nihan mogłaby z nim poprostu rozmawiać normalnie a nie robić z niego potwora o którym on sam miał świadomość że jest. Gdyby może okazała mu choc odrobinę zainteresowana to może sam zgłosiły się na leczenie albo by odpuścił. A przez cały serial ona była negatywnie do niego nastawiona traktowała go jak psychola a później jeszcze udawała ze próbują razem być. Kemal był pozytywna postacia, ideał mężczyzny i szkoda ze się to tak skończyło ale gdyby przeżyli obaj z nastawieniem które mieli to nadal by były intrygi itd. To między Kemalem a Emirem była wojna dlatego zginęli.

    15.04.2019 08:08
  • Daria (gość)

    Chcemy 3 sezon to nie moze sie Tak skończyć !!!!!

    08.04.2019 17:22
  • M. (gość)

    Zapomniałam najważniejszego,ze Te Zwiastuny 3 sezonu to filmiki zmontowane przez ludzi i zamieszczone na youtubie.Wyobraznia I improwizacja nic więcej.Tak naprawdę ,to uważam ,ze zakończenie moze być inspiracja do kolejnego sezonu,ale skoro twórcy Wiecznej Miłości juz na początku zaplanowali smutny koniec ,to widzowie musza sie z tym pogodzić.Dla mnie ,to najpiękniejszy film z tych wszystkich tureckich telenowel!

    01.04.2019 21:20
  • M. (gość)

    Witam.Musze Was rozczarować,ale sezonu 3 Wiecznej Miłości nie bedzie.Stacja Star Tv ,ktora emituje ten film napisała wyraźnie ,ze nie maja planów na sezon 3 i nie bedzie kontynuacji.Przeczytalam na stronie wpisów w j angielskim,ze sami głowni bohaterowie Nihan i Kemal nie chcą kolejnego sezonu.Maja inne propozycje i kropka.Miesiac temu skończyłam oglądać ten film z napisami Pl i nie mogłam dojść do siebie jak zobaczyłam jakie zakończenie .Czekamy na happyend a tu sad end.Wyczytalam tez ,ze filmy z Wytwórni Ay Yapim nie maja szczęśliwych ,pomyślnych zakończeń,chociaż sa na dobrym poziomie pod każdym względem.Przykro mi...Reasumując My widzowie nie możemy przywiązywać sie do fikcyjnych bohaterów ,no a potem wielkie rozczarowanie i łzy w oczach...

    01.04.2019 21:11
  • ale (gość)

    W Tureckich serialach to same zakłamania,a niby takie religijne i kochające się rodziny.Same zdrady i miłość.Prawem rządzi bogactwo. To jest przykład dla nas.

    25.03.2019 19:49
  • Monik (gość)

    Niestety nie ma trzeciego sezonu tak mi napisali na oficjalnej stronie serialu na FB polskim to podobno ściema chociaż mam nadzieję że nie bo chciałabym zobaczyć 3 sezon

    19.03.2019 17:42
  • agnieszka (gość)

    tez pragne, zeby byl trzeci sezon

    15.03.2019 16:21
  • YS (gość)

    W internecie: wersja angielska , hiszpańska, rosyjska - do wyboru.

    14.03.2019 23:27
  • Justyna (gość)

    Gdzie moge obejrsec caly drugi sezon

    11.03.2019 17:14
  • ...x (gość)

    Dobrze się czyta relacje o serialach na Telenowelach, jest bardzo dużo o Wiecznej miłości i innych.Piszą też o nowych serialach, które są teraz kręcone. No i inna kultura wpisów.

    09.03.2019 10:59
  • weg (gość)

    Co do trzeciego sezonu, to chyba tylko zwiastuny zostały. Z tego, co znalazłam w necie, to oficjalnie ogłoszono, ze trzeciego sezonu nie będzie, a żal. Zapowiadało się nieźle i sporo fragmentów można znaleźć o odnalezionej córce Leili, spora Denis, szkoda, bo miło się to oglądało.

    06.03.2019 07:08
NowszeStarsze