"Wieczna miłość". Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP1, "Kara sevda"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wieczna miłość" - nowy turecki serial TVP1, który w ramówce zastępuje "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Ile odcinków ma "Wieczna miłość"? Jak długo będziemy oglądać perypetie miłosne Nihan i Kemala w "Kara sevda"?

Multimedia

"Wieczna miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Serial "Wieczna miłość" zastępuje "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" w TVP1. W Turcji zadebiutował w drugiej połowie 2015 r. i liczył w sumie 74 odcinki. Każdy z nich, emitowany w dwóch seriach przez turecki kanał Star TV trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 24 sierpnia 2018, od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w Jedynce.

Kemal pomaga Nihan w autobusie. Kiedy znowu się spotkają? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków ma "Wieczna miłość"? Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 50 minut, podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali, zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowane będą 244 odcinki. Powtórki odcinków można oglądać następnego dnia po premierowej emisji o godz. 7:00.

"Wieczna miłość" (org. Kara sevda) to osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On (Burak Özçivit) pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona (Neslihan Atagül) ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo. Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"WIECZNA MIŁOŚĆ" - CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ...x (gość)

    Przypominam, że za brak walorów nie przyznaje się Emmy! "Kara Sevda " ją MA !!!! Oglądając serial nie można patrzeć powierzchownie, trzeba być refleksyjnym i umieć odnaleźć motywy, kierujące pozytywnymi i wstrętnymi postaciami.

    15.02.2019 19:00
  • Madzia (gość)

    No coś pięknego kara sewda są urywki serialu i czekam z utęsknieniem na dalsze losy Kemala i Nichan a Emir to pdlizna i Asu a Zejnep jeszcze podlejsza

    14.02.2019 20:05
  • A.. (gość)

    To nie oglądaj...

    14.02.2019 16:30
  • jaja (gość)

    TE TURECKIE SERIALE TO JEST PO PROSTU DARCIE RYJA PRZESADA TAK W TYM SERIALU JAK I W ŁZY CENNET TEGO NIEDA SIE OGLADAC ANI SŁUCHAC

    14.02.2019 13:23
  • Ja (gość)

    https://m.youtube.com/watch?v=syoZpqz7itM Zwiastun 3 sezonu. Emir i Kemal żyją. Kemal będzie z Asu( stracił pamięć?) Emir poślubi Zeynep, Deniz córka Kemala i Nihan jest już spora, czyli Kemala nie będzie przez pare lat. Mam nadzieje że TVP kupi 3 sezon. Trailery są ze stycznia 2019 czyli nadal kręcą

    13.02.2019 00:37
  • Ja (gość)

    Jest 3 sezon. Kemal żyje, Emir też. Na youtube są zwiastuny

    13.02.2019 00:29
  • mika (gość)

    Wielkie mi hity te tureckie tasiemce. Jeden bohater a reszta jacyś psychopaci porąbani, fałszywi, kłamliwi, nienawistni.

    07.02.2019 17:20
  • adel (gość)

    Masakra -kiedy wreszcie się to skończy -Masakra!

    28.01.2019 17:18
  • Elza (gość)

    Na pewno będzie trzeci sezon bo na yutubie są streszczenia że kenan żyje i będzie miał problem z pamięcią

    26.01.2019 16:02
  • ...x (gość)

    Jak ma być trzeci sezon, skoro Kemal wyleciał w powietrze?! Bądźcie realistyczni. "EVA" - Turcy uwielbiają tragiczne zakończenia! "SZOK" - polskie seriale są , wchodzą dwa nowe, kto lubi może oglądać. Seriale tureckie są różne - lepsze gorsze i bardzo dobre, jak Wieczna miłość, ale mają w sobie to coś - działają narkotycznie, uzależniają:) Nasze- nie bardzo.

    25.01.2019 17:11
  • Agnieszka (gość)

    Ja też mam nadzieję że będzie trzeci sezon nie mogę tego przeżyć że ten drugi tak tragicznie się skonczyl

    25.01.2019 12:07
  • Natalia (gość)

    Musi być 3 sezon na nie przeżyje tego zakończenia

    22.01.2019 20:41
  • Ona (gość)

    Bedzie 3sezon na youtube sa urywki

    16.01.2019 15:54
  • Teresa (gość)

    Boże nie podejrzewałam takiej produkcji przez Turków robionych to najlepsze co mogę ostatnio oglądać niech Amerykanie się uczą a gdzie Oskar dla Turków

    13.01.2019 19:36
  • LELA (gość)

    Uwielbiam ten serial,nie ma wulgarnej erotyki ani golizny,wszystko delikatne i ze smakiem,a Kemal stuprocentowy mężczyzna;-D

    13.01.2019 16:17
  • Fan (gość)

    Szukalam w onecie i na tureckich stronach też nigdzie nie ma info ze powstal 3 sezon a bardzo szkoda bo uwielbiam ten serial....

    10.01.2019 06:52
  • Nur (gość)

    A może 3 sezon tylko z tobą

    10.01.2019 00:59
  • Bella (gość)

    Najpewniej będzie 3 sezon bo są urywki i zakończenie mogło być lepsze bo nihan i kemal zasługują na miłość a emir powinien być z zeynep kocham ten serial przystojni aktorzy prawdopodobnie będzie 15.01.2019 nowe odcinki ale do końca nie wiadomo czy bendą tłumaczenie na YouTube ale i tak bym oglądała bo jest mega wciągający i ciekawy jak 2 ludzi się kocha mimo tylu trudności oby 3 sezon koniec był inny bo ten jest niesprawiedliwy i strasznie smutny biedny kemal i nihan strasznie cierpiała ale to tyle

    10.01.2019 00:37
  • Wika (gość)

    Mam nadzieję że będzie 3 sezon i że kemal nihan i deniz bendą rodzina i że nichan będzie chciał z nim być ale zakończenie kiepskie że on zostaje na minie i nic nie mogło zrobić i mija tyle lat aby nowe odcinki jusz były bo ten serial jest mega Turcy są świetni ale zakończenie mogło być inaczej

    10.01.2019 00:28
  • Eva (gość)

    I po raz kolejny przekonuje się że Turcy nie potrafią tworzyć dobrego zakończenia. Serial fajny jak i inne ale finał do bani, tragiczny. Mam nadzieję, że to prawda co pisali wcześniej, a mianowicie: Kemal I emir zyja.... jakimś cudem asu wyjdzie więzienia I będzie zyc z kemalem on straci pamiec Ale z biegiem czasu zacznie sobie przypominać jak zobaczy nihan…..to byłoby idealna zapowiedź 3 serii ;)

    Jestem optymistką i wierzę że będzie 3 seria :)

    08.01.2019 18:39
NowszeStarsze