"Wieczna miłość". Jak kończy się historia Nihan i Kemala? Tragiczny finał rozczaruje widzów! [CO SIĘ WYDARZY]

Koniec "Wiecznej miłości"! Jak kończy się historia Nihan i Kemala? Niestety, tragiczny finał "Kara sevda" rozczaruje widzów. Dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku tureckiego serialu "Wieczna miłość"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 244. - FINAŁ - w poniedziałek, 2.09.2019 o godz. 15:55 w TVP1! - sprawdź program tv

W finale historii Kemala (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül) czeka nas wiele nerwów i łez. Mimo wielkich nadziei fanów, bohaterowie tureckiego serialu nie będą żyli długo i szczęśliwie. Na ostatni odcinek "Wiecznej miłości" trzeba przygotować zapas chusteczek.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

W 244. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir (Kaan Urgancıoğlu) unika postrzału z pistoletu, który trzyma Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Kemal jest wściekły na siostrę - wie, że tylko Emir może zdradzić, gdzie jest Nihan. Nie może więc umrzeć. Tymczasem Nihan jest przekonana, że to jej ostatnie chwile, bo Baran zaraz ją zabije. Policja idzie z Emirem, który prowadzi ich do Zehira. Nagle pojawia się Kemal, który celuje do Emira z broni. Wcześniej umówił się z Hakanem (Erhan Alpay), że w ten sposób doprowadzi do tego, że Emir wyjawi miejsce pobytu Nihan.

Mężczyźni zostają sami, jadą w miejsce wskazane przez Emira. Nagle zatrzymują się, a Emir oświadcza Kemalowi, że ma 20 minut, aby uratować Nihan. Kemal jest przerażony, od razu biegnie tam, gdzie kazał mu Kozcuoğlu. Okazuje się, że Nihan jest związana na wzgórzu, a przy niej zamontowane są materiały wybuchowe. Kemal biegnie do ukochanej, ale ta krzyczy, aby się nie ruszał. Okazuje się, że wszędzie zamieszczone są miny, które w każdej chwili mogą wybuchnąć. On jednak zrobi wszystko, aby ją uratować. Niestety następuje na minę, a kiedy podniesie nogę, zostanie wysadzony w powietrze. Pojawia się Emir i bezpieczną drogą dochodzi do Nihan, dezaktywuje ładunek i przytrzymuje Nihan, aby nie wbiegła na pole minowe. Chce ją zaprowadzić w bezpieczne miejsce, ale dziewczyna wyrywa się i biegnie do Kemala. Kiedy Emir rzuca się w pogoń za nią, sam następuje na minę!

Nowy turecki serial zamiast "Wiecznej miłości"! O czym jest "Yemin"? Kiedy pemiera?Zobacz więcej

Nihan udaje się bezpiecznie wyjść z pola minowego, dzwoni po policję i saperów. Niestety okazuje się, że mina, na której stoi Kemal jest bardzo trudna do dezaktywacji. Zarówno on, jak i Emir są w beznadziejnej sytuacji. Nihan nie chce jednak w to wierzyć. Wykrzykuje, że nie potrafi żyć bez Kemala. On z kolei błaga żonę, aby oddaliła się jak najdalej od zaminowanego miejsca. Mówi jej także o liście, który do niej napisał. Prosi, aby przeczytała go, gdy straci kiedyś nadzieję. Oboje wyznają sobie miłość, a Kemal zapowiadając Emirowi jego koniec, podnosi nogę i następuje wybuch. Nihan popada w rozpacz.

"Wieczna miłość" - jak to się zaczęło?

"Wieczna miłość" (org. Kara sevda) to osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On (Burak Özçivit) pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona (Neslihan Atagül) ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo. Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria Wielopolaka (gość)

    Wspaniały film,wiele emocji i łez,tylko koniec tragiczny,powinien Kemal żyć,może będzie druga wersia zakończenia czekamy to chce się oglądać wspaniali aktorzy ❤❤👍 czekamy na dalsze odcinki.

    05.09.2019 18:18
  • Jula (gość)

    Cześć, wie ktoś w jakich serialach mogę oglądać aktorów którzy grają głównych bohaterów wiecznej milosci ? Emir, Nihan, kemal

    04.09.2019 21:47
  • Karol (gość)

    Akurat tym dobrym zakończeniem zamknięto całą historie która jest piękna - To nie romans żeby zakończył się szczęśliwie.

    01.09.2019 17:58
  • Aga (gość)

    ...I tym zakończeniem zepsuli cały film...Ach!!!!

    30.08.2019 07:57
  • Marius (gość)

    Reżyser to chory człowiek tyle odcinków by zawieść fanów i widzów ! Dobrze, że to tylko film. Oglądałem wszystkie odcinki bez wyjątku. Aktorzy i piękne aktorki na 6 + !!! Wolę dobre zakończenia jak każdy zdrowy człowiek ale tu pewnie chodziło o zawiedzenie widza bo to typowy długi dramat ! Jak Doktor Żywago i inne ... :(

    29.08.2019 13:53
  • Kara sevda (gość)

    Ale beznadziejny koniec. Nihan całe życie żyła w strachu o życie swoje i rodziny,pod dyktando. Powinni żyć szczęśliwie bez tego psychopaty Emira. Ale stało się inaczej. Obiecał jej kiedyś że uwolni ją od tej chorej rodzinki i tak też się stało .Szkoda tylko że takim kosztem. I wkurzające jest to że przez cały film nikt nie mógł sobie poradzić z takim Emirem.

    28.08.2019 10:24
  • Bez podpisu (gość)

    Nie ma trzeciego sezonu szkoda ale zawsze lepiej oglądać happy end niż tragedię

    28.08.2019 07:14
  • Mala (gość)

    Już w kwietniu widziałam ostatni odcinek..do dziś jestem wstrząśnięta..

    28.08.2019 00:14
  • Marzena (gość)

    Wiem że jest 3 sezon i dlaczego to nie możecie puścić!To bez sensu!Tyle seriali obejrzałam i zawsze kończyły się szczęśliwie.To dlaczego i tym razem nie może tak być!

    27.08.2019 20:08
  • Marta (gość)

    Nie oglądałam Wiecznej miłości, jedynie o tym czytałam. Oglądam Więźnia miłości, wiem, że nie kończy się szczęśliwie. Podobno Turcy tak wolą, bohaterowie mają być z krwi i kości a życie ma ich nie rozpieszczac. To rzeczywiście coś innego niz telenowele latino gdzie miłość i szczęście zwyciężało. Najbardziej w tureckich produkcjach podoba mi się to, ze jest to kompozycja zamknięta, że jakaś historia wiedzie do finalu, a ponadto sceneria i piękny podklad muzyczny.

    27.08.2019 17:13
  • Katarina (gość)

    Nie ma 3 sezonu. Pracowałam w TVP przy tureckich serialach więc mam potwierdzone infon To co można zobaczyć na YouTube czyli tzw. zapowiedzi 3 sezonu to zmontowane filmiki ze scen innych seriali w których zagrali główni bohaterowie. Zostało to zmontowne w taki sposób,żeby widz pomyślał,że ogląda zapowiedzi nowych odcinków. Serial nie kończy się happy endem ponieważ takie było zamierzenie producentów. Chcieli pokazać realny świat w którym nie zawsze wszystko kończy się szczęśliwie a kochający się ludzie często nie mogą być razem. Fani próbowali przekonać producentów do zmiany zdania i nakręcenia 3 sezonu ale nic z tego nie wyszło. Producenci jasno postawili sprawę,nie będą kręcili seriali na styl amerykański w któtym to często zmarli wracają z grobu albo przeżywają wypadki których nie ma prawa przeżyć żaden człowiek,w przypadku Wiecznej Miłości jest to eksplozja kilku min połączonych ze sobą elektronicznie.Dlatego proszę nie wierzyć w żadne fake newsy ani zmontowane filmiki na YouTube. TVP zakupiłoby 3 sezon gdyby taki istniał ale niestety nie istnieje. Dodam tylko,że to nie pierwszy serial turecki który kończy się nieszczęśliwie. Właśnie oglądacie dwa inne,które też należą do dramatów i nie mają happy endu. Jeden z nich to Elif,w którym ciągle umiera jakiś bohater a to nie koniec,bo przed Wami kolejne sezony tzn.3,4 i 5. Drugim dramatem jest Więzień Miłości ale nie będę spoilerować. Część seriali tureckich ma szczęśliwe zakończenia a część nie i trzeba się z tym pogodzić. To nie telenowele latynoskie ani amerykańskie romansidła. Wiem,że fanom Wiecznej Miłości trudno się pogodzić z takim zakończeniem i są w stanie uwierzyć we wszystko ale nie ma 3 sezonu. Proszę nie wierzyć w te bzdury jakkolwiek to wygląda. Gdyby ktoś miał pytania to można mnie znaleźć na FB facebook.com/KatStach albo na Twitterze pod nazwą Kata Kollman. Pozdrawiam

    27.08.2019 16:47
  • XXXL (gość)

    I dobrze że się to już skończy......źle się kończy tylko dzięki.....Nihan.........

    27.08.2019 15:33
  • Luna (gość)

    Jest 3 sezon. Sprawdź na Youtube

    27.08.2019 15:15
  • Mania (gość)

    Bo niema trzeciego sezonu

    27.08.2019 15:10
  • Luna (gość)

    Dlaczego nie puścicie 3 sezonu Wiecznej miłości?

    27.08.2019 15:03