"Wieczna miłość" jednak w TVP1! Zastąpi serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

"Wieczna miłość" to serial, który jest dobrze znany fanom tureckich produkcji. Widzowie w Polsce czekają aż będą mogli go obejrzeć w telewizji. Wreszcie nadszedł ten moment! "Wieczna miłość" zastąpi w ramówce TVP1 serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV".

Multimedia

"Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda") miała swoją premierę w Turcji w 2015 r. Widzowie mogli oglądać 2 sezony tego serialu, a ostatni odcinek został wyemitowany w 2017 r. Już wkrótce będzie go można oglądać w polskiej telewizji! Teraz to już pewne!

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Wieczna miłość" w TVP1 - kiedy premiera?

Serial "Wieczna miłość" zastąpi w ramówce TVP1 hitowe "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 24 sierpnia 2018 r. o godz. 16:05. To już druga zapowiedź popularnej telenoweli w Polsce. Wcześniej pojawiła się już informacja, że TVP1 wyemituje "Wieczną miłość", zamiast tego zobaczyliśmy jednak dalsze losy sułtanki Kösem.

"Wieczna miłość" - o czym jest?

"Kara Sevda" opowiada o miłości dwojga ludzi - pochodzącego z ubogiej rodziny Kemala (Burak Özçivit) oraz zamożnej Nihan (Neslihan Atagül Doğulu). Akcja rozgrywa się w Stambule. Młodzi poznają się w autobusie, w którym Nihan ma problem ze skasowaniem biletu - to bowiem jej pierwszy raz w komunikacji miejskiej. Pomaga jej Kemal. Nihan zaczyna malować portret nowo poznanego mężczyzny. Miesiąc później Kemal zauważa w galerii handlowej swoją podobiznę zapowiadającą wystawę artystyczną. Wkrótce para znowu się spotyka i zakochuje w sobie. Niestety, ich miłość nie będzie łatwa. Pojawi się inny mężczyzna i problemy związane z różnicami w ich statusie społecznym.

Arzu z "Elif" czy Hazal z "Czarnej perły"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dijarbekir (gość)

    Serial "Wieczna Miłość" nie zastąpi serialu "Sułtanka Kosem Murad IV" , bo ten serial po prostu się skończył. Tym razem TVP wyemitowała całość serialu . Nowy serial będzie po prostu emitowany po zakończonym serialu SK. Używanie sformułowania, że " zastąpi" jest więc nie właściwe. Może Twórcy seriali Wspaniałego stulecia wyprodukują brakujące serie z tzw. sułtanatu Kobiet tj. o sułtance Nurbanu, o sułtance Safije i o sułtance Turhan. Mam taką nadzieję, bo , to świetne produkcje i czekam na dalsze z utęsknieniem, a tymczasem na emisję serialu "Fatih".

    24.08.2018 02:21
  • Dijarbekir (gość)

    Serial "Wieczna Miłość" nie zastąpi serialu "Sułtanka Kosem Murad IV" , bo ten serial po prostu się skończył. Tym razem TVP wyemitowała całość serialu . Nowy serial będzie po prostu emitowany po zakończonym serialu SK. Używanie sformułowania, że " zastąpi" jest więc nie właściwe. Może Twórcy seriali Wspaniałego stulecia wyprodukują brakujące serie z tzw. sułtanatu Kobiet tj. o sułtance Nurbanu, o sułtance Safije i o sułtance Turhan. Mam taką nadzieję, bo , to świetne produkcje i czekam na dalsze z utęsknieniem, a tymczasem na emisję serialu "Fatih".

    24.08.2018 02:21
  • Fanka (gość)

    Ten historyczny serial Fatih Zdobywca liczy zaledwie sześć odcinków .Jest piękny z dostojnym aktorem Kenanem I.,miała grać Tuba ,Cansu Dere i w końcu pojawiły się inne twarze .Sułtan Fatih śmiało może stanąć obok Sulejmana , robi wrażenie jeżdzi na białym ulubionym białym koniu.serial godny uwagi.Czekamy na niego w naszej tv.!

    22.08.2018 07:11
  • Dijarbekir (gość)

    Bardzo dziękuję Telewizji Polskiej za emisję Sułtanki Kosem ( miejmy nadzieję , że tym razem do ostatniej sceny) . Szkoda, że to już koniec tej serii Wspaniałego Stulecia, ale wiadomo już, że reżyser tej serii wyprodukował kolejny serial w tym stylu o sułtanie Mehmecie Zdobywcy Konstantynopola ( to ten sułtan, który ustanowił także prawo bratobójstwa). Budżet tego serialu prawdopodobnie przekroczył budżet Wspaniałego Stulecia. W rolę Sułtana Mehmeta wcielił się aktor - główny bohater z serialu EZEL. Telewizja Polska powinna jak najszybciej zakupić ten serial , bo na pewno warto, a i fani Wspaniałego Stulecia bardzo by się ucieszyli.

    22.08.2018 02:53
  • Alamar (gość)

    Akurat zaczalem ogladac Wspaniale Stulecie, niech lepiej zlikwiduja te swoje polskie seriale na dramatycznym poziomie..

    21.08.2018 19:50
  • Fanka (gość)

    Historyczny serial będzie nagrywał Erkan Petekkaya i zaproponowali partnerstwo Tubie ,lecz odmówiła,szkoda,bo byłaby to urocza para.Erkan wciąż atrakcyjny .mimo dojrzałego wieku .Nasza mega gwiazda Tuba wszystkim odmawia .Czekamy na serial Asi ,nie ustępujemy .Ogromna radość,że na naszych ekranach zawita upragniona Wieczna miłość i ulubiona serialowa para Nihan i Kemal Brawo! Ten wyjątkowy serial zachwyci każdego.

    21.08.2018 06:48
  • Na razie... (gość)

    W zapowiedziach wytwórni na jesień tego roku nie ma Zranionej miłości. Poza tym zraniona miłość dotyczyła glownie Azize i Cevdeta. Serial kończy się ich śmiercią i końcem wojny ,więc kolejny sezon raczej nie miałby uzasadnienia. Ale, podobno szykuje się kolejny serial o wojnie turecko - greckiej z Nurgul Yesilcay i Cevinem Kostnerem.

    17.08.2018 12:32
  • pytająca (gość)

    A kiedy na polskie ekrany wróci "Zraniona miłość"?? To chyba jeden z niewielu seriali w którym oprócz głupich miłostek naprawdę coś się dzieje.

    09.08.2018 19:14
  • NihKem (gość)

    Kara Sevda to bardzo dobry serial trzymający w napięciu do końca

    07.08.2018 20:29
  • Buntownik xd (gość)

    Debile . Jedyny serial który lubię oglądać w tv to sułtanka kösem . I nie mówicie że to już koniec ponieważ widziałem zdjęcia w internecie Ibrahima I który został sułtanem więc wiadomo że będą dalsze losy. Nie powinniście zastępować tego serialu tylko włożyć go na miejsce czegoś innego . Ja uwielbiam ten serial bardzo trzyma w napięciu i nie mogę się pogodzić z tym że już nie poleci w tv 😠 idźcie się walić .

    07.08.2018 16:10
  • Asia (gość)

    Tym którzy nie oglądali- polecam . Ale to będzie wielkie przeżycie . Mnie gniotlo cały czas .. ile tam się dzieje... są momenty nie do zniesienia . Trzeba się nastawić na przeogromne emocje . Mimo iż na początku nie zapowiadał się jakoś szczególnie- później rozkręcil się konkretnie . Serial piękny. Będziecie płakać! 😁

    05.08.2018 22:18
  • Karol (gość)

    Kulfon -To strach pomyśleć co niby co wnoszą polscy aktorzy,, a akurat ten serial w swoim gatunku jest świetny .

    05.08.2018 18:47
  • Julka (gość)

    Do Zeymir : bywa , że ktoś polubi czarne charaktery, ale tutaj Emir i Zeynep oraz Asu są straszni !!!!!!!!! Emir odpycha mnie swoją fizycznością, choć jest przystojny, ale uśmiech ma sardoniczny, brrr! To, co on wyprawia , przechodzi ludzkie pojęcie! Zeynep jest wstrętna w swoim postepowaniu. Nie ma za grosz szacunku dla samej siebie. Emir wyrzuca ją za drzwi, traktuje, jak szmatę, a ona czołga się wokół jego stóp. Asu, to "godna" swego brata siostra. Też się zgadzam, że drugi sezon powiela każdą okropność, po ileś razy i momentami ma się dosyć. Jednak dla Nihan i Kemala warto obejrzeć serial . No i dla świadomości, że zdobył Nagrodę Emmy.

    04.08.2018 12:27
  • A ja... (gość)

    uważam, że Kara Sevda byłaby lepsza , gdyby był tylko jeden sezon! Drugi dla mnie był momentami nie do zniesienia!!! Zakończyli wybuchowo, ale część odcinków mogli sobie podarować. Ktoś tu pisał , ze tylko nieliczne seriale bronią się kolejnymi sezonami I ja się z tym zgadzam!

    04.08.2018 12:19
  • Kara sevda (gość)

    Co do komentarzy. Kara SEVDA jak i Kosem to seriale Zakończone, więc odnosząc się do jednego z komentarzy, w Turcji wcale nie nakręcają kolejnego sezonu. Polecam też wszystkim Kalp Atışı z Gokhanem Alkanem. Jest tak samo wspaniały jak Kara sevda. A na ten serial czekałam wieki no i wkoncu się doczekałam.

    03.08.2018 17:40
  • Hümeşah (gość)

    Serial liczy 2 sezony W Turcji wyemitowano 74 odcinki W Polsce odcinki zostaną podzielone na oddzielne ok. 40 min , i dlatego będzie więcej odcinków - 244 odcinki

    02.08.2018 21:59
  • Nihan (gość)

    Mam nadzieję ze w koncu puszczą kara sevde :) wciągający serial, Ci którzy nie lubią to niech sie nie wypowiadaja ;) i nie chodzi o Kemala bo jest przystojny oh ach, ale chodzi o scenariusz, piękny serial, dobry reżyser, a Polscy aktorzy chowają sie do Tureckich filmów. Pozdrawiam tych którzy lubią tureckie filmy :)

    02.08.2018 21:56
  • Gość (gość)

    Tego serialu akurat nie oglądałam ale zauważyłam, że ludziom podoba się wszystko. Ciężko mi znaleźć coś naprawdę interesującego, do tej pory może z 5 seriali w miarę dobrych obejrzałam, także zobaczymy.

    02.08.2018 18:07
  • izabela (gość)

    SERIAL JEST BOSKI !!! - Najlepsza historia o miłości wśród tureckich seriali !!! POLECAM :)

    02.08.2018 16:39
  • Janina (gość)

    Swietny serial historyczny. Mozna,mozna,za to u nas nie potrafia nakrecic takiego z rozmachem serialu o naszych krolach

    02.08.2018 14:59
NowszeStarsze