“Wieczna miłość”. Kaan Urgancıoğlu, czyli arogancki i nieziemsko przystojny Emir! Kim jest gwiazdor "Kara sevda"? [DUŻO ZDJĘĆ]

Kaan Urgancıoğlu to kolejny po Buraku Özçivitu gwiazdor tureckiego serialu "Kara sevda". Kim prywatnie jest Emir Kozcuoglu z serialu “Wieczna miłość”? Co wiemy o aktorze, który nazywany jest prawdziwą gwiazdą tureckiego kina?

Multimedia

“Wieczna miłość” to kolejny turecki serial dostępny w polskiej telewizji. "Kara sevda" świeci triumfy, a my przyglądamy się sylwetce kolejnego gwiazdora występującego w tej produkcji. Kim jest Kaan Urgancıoğlu, czyli Emir Kozcuoglu z serialu “Wieczna miłość”?

Kaan Urgancioglu - wykształcenie

Kaan Urgancioglu urodził się w 1981 roku w Izmirze. To drugie co do wielkości miasto w Turcji. Rodzina małego Kaana starała się zapewnić mu jak najlepszy start w dorosłe życie. Po ukończeniu przez niego prywatnego liceum wyjechał z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Do ojczyzny wrócił w wieku 19 lat — wyższe wykształcenie zdobywał już na uniwersytecie w stolicy Turcji. Aktor ma młodszego brata - Cana Urgancıoğlua.

Zeynep Soydere, czyli piękna siostra Kemala. Kim jest Hazal Filiz Küçükköse prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Kaan Urgancioglu kariera – filmy i seriale

Jak to często w przypadku tureckich aktorów i aktorek bywa, Kaan Urgancioglu swoją karierę zaczynał jako model. Dzięki sesjom w takich magazynach jak “All” czy “InStyle" został zauważony przez popularnego producenta Abdullaha Oguza, który zaprosił go do udziału w jednym ze swoich filmowych projektów. Gwiazdor “Wiecznej miłości” debiutował w filmie "Karaoglan", w którym zagrał główną rolę. Takiego startu w branży filmowej w Turcji mogli mu pozazdrościć koledzy po fachu. Światowa sława przyszła wraz z premierą serialu "Wieczna miłość".

Ostatnio Kaan Urgancioglu wystąpił w nowym serialu Amazona "Tom Clancy's Jack Ryan". Wcielił się w postać Deniza i mogliśmy go oglądać w dwóch odcinkach. Serial "Tom Clancy's Jack Ryan" inspirowany jest książkami Toma Clancy’ego. W tytułowego Jacka Ryana wcielił się John Krasinski.

Kaan Urgancioglu - serial “Wieczna miłość”

Kaan Urgancioglu w serialu "Kara sevda" występuje jako Emir Kozcuoglu — wpływowy arogancki biznesmen, obsesyjnie zakochany w Nihan, która darzy uczuciem Kemala (Burak Özçivit). On sam ma obecnie romans z Banu (Çağla Demir).

Przypominamy, że W Polsce telenowelę “Wieczna miłość” można oglądać od 24 sierpnia 2018, od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w Jedynce. Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 50 minut, podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali, zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowane będą 244 odcinki.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Kaan Urgancioglu kariera – życie prywatne

Kaan Urgancioglu prywatnie uwielbia jeździć na deskorolce, malować i podróżować. Znany jest z romansów z najpiękniejszymi kobietami tureckiego kina. Wiemy, że spotykał się z Berrak Tüzünataç (2013), Derin Mermerci (2012) i Azrą Akin. Miłością aktora jest obecnie fotografka Zeynep Oymak. O jego życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Aktor próbuje chronić swoją prywatność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • K.;) (gość)

    Dzwonek Emira to Sci-fi😊

    19.03.2019 13:53
  • Anies (gość)

    Jeden z najbardziej przystojnych aktorów, ma piękny uśmiech

    17.03.2019 14:11
  • KUN (gość)

    Moja opinia o tureckich serialach jest negatywna ,traktowanie kobiet idzieci masakra,dziwię się że mamy na to forsę ,wstyd dla TVP.

    16.03.2019 14:57
  • Julka (gość)

    Boże, tylko nie Kaan - upiorny uśmiech, rodem z horroru . Jego uzębienie przypomina klawiaturę fortepianu. I dźwięk jego telefonu jest straszny. Ani za Burakiem, ani za Kaanem nie uganiałabym się ( w sensie idol - fanka) . Gdybym była młodsza, to już bardziej za Erkanem Mericem, Barisem Arducem, Serkanem Cayoglu i oczywiście Muratem Yildirimem. Przykro, ale choć wielu polskich aktorów jest urodziwych, to do tureckich średnio się mają.

    14.03.2019 23:44
  • Jagoda (gość)

    Film cały czas trzyma w napięciu przyjemnych scen jest mało ale zakończenie niestety okropne spłakałam się oczekiwałam HAPPY ENDU. Ale aktorzy niesamowici Kemal takie ciacho że coś niesamowitego żeby mieć taką urodę. Bardzo dobrze zagrali w ducie z Nichan oczywiście podobała mi się rola Leyli oraz Aychana.

    14.03.2019 11:45
  • Barbara (gość)

    Obaj przystojni jednak dla mnie kemal piekniejszy reżyser mogł wymyślić inne zakończenie jeszcze nie moge dojść do siebie

    03.03.2019 15:39
  • Kin (gość)

    Poza tym Turcy chyba lubią produkować seriale przepelnione intrygami kryminalnymi typu porwania .. Tak samo bylo w ,,Tylko z Tobą " . Ale wedlug mnie tam glowni aktorzy nie grali tak dobrze jak w ,, Wiecznej miłości " 😄💃

    09.02.2019 12:11
  • Kin (gość)

    Burak czyli Kemal podobal mi sie juz we Wspanialym Stuleciu no ale tambyl postacia drugoplanową dlatego jak zobaczylam film z nim w roli głównej to dziekuje temu kto go w tej roli obsadzil. Urode ma do pozazdroszczenia. Ale Emir to też znakomity aktor . Tez jest przystojny . Uwielbiam momenty w ktorych obaj panowie mieli ostre wymiany zdań. A bardziej może aluzje i sarkazmy. Do tego ta mimika twarzy . Ach to bylo chyba najlepsze w tym filmie. ( jest bo nadal ogladam)

    09.02.2019 12:03
  • Kin (gość)

    Taaaak sygnal tel Emira jest niezły 😃

    09.02.2019 11:53
  • LIdeczka z Gliwic (gość)

    Gra aktorska obu Panów godna naśladowania. Ale tu chyba duże odczuwalne znaczenie ma "TURECKA KREW I CHARAKTER " . A jak to bylo historycznie z tymi TURKAMI ???

    01.02.2019 10:25
  • Kemal (gość)

    Kemal najprzystojniejszy

    30.01.2019 11:18
  • Rain (gość)

    Jak się nazywa sygnał telefoniczny Emira? Może ktoś wie?

    25.01.2019 14:43
  • Barbara (gość)

    Jak długo żyję nie widziałam tak pięknych mężczyzn.Obaj są przystojni i grają po mistrzowsku w Polsce nie ma takich przystojniakow.

    19.01.2019 22:22
  • Mia (gość)

    Emir-najbardziej meski,przystojny i seksownu facet na ziemi.

    11.01.2019 11:19
  • ld58 (gość)

    Kemal ładniusi,lecz Emir bardziej męski.

    03.01.2019 12:56
  • rob (gość)

    Super serial.

    30.12.2018 07:28
  • Anna (gość)

    Świetny scenariusz i doskonała obsada. Aktorzy wcielający się w główne postacie zagrali fenomenalnie.

    10.12.2018 19:50
  • Lola (gość)

    Ostatnio pisaliście, że Emir w życiu prywatnym spotyka się z serialową Zeynep. Teraz piszecie, że z jakąś malarką. Tylko imię Zeynep łączy te kobiety. Może Wam się coś redaktory pomieszało? A nieziemsko przystojny jest Kemal, tzn. Burak.

    03.12.2018 21:10
  • Barbra (gość)

    Nieziemsko przystojny.?Serio?Nie jest jakiś tragiczny ale żeby odrazu nieziemsko .Gruba przesada.

    03.12.2018 16:03
  • m (gość)

    Wieczna miłość kemal czy emir który jest przystojniejszy dobre pytanie ja uwazam że obaj są przystojni i swietni w swoich rolach wypadli