“Wieczna miłość”. Kaan Urgancıoğlu, czyli arogancki i nieziemsko przystojny Emir! Kim jest gwiazdor "Kara sevda"? [DUŻO ZDJĘĆ]

Kaan Urgancıoğlu to kolejny po Buraku Özçivitu gwiazdor tureckiego serialu "Kara sevda". Kim prywatnie jest Emir Kozcuoglu z serialu “Wieczna miłość”? Co wiemy o aktorze, który nazywany jest prawdziwą gwiazdą tureckiego kina?

Multimedia

“Wieczna miłość” to kolejny turecki serial dostępny w polskiej telewizji. "Kara sevda" świeci triumfy, a my przyglądamy się sylwetce kolejnego gwiazdora występującego w tej produkcji. Kim jest Kaan Urgancıoğlu, czyli Emir Kozcuoglu z serialu “Wieczna miłość”?

Kaan Urgancioglu - wykształcenie

Kaan Urgancioglu urodził się w 1981 roku w Izmirze. To drugie co do wielkości miasto w Turcji. Rodzina małego Kaana starała się zapewnić mu jak najlepszy start w dorosłe życie. Po ukończeniu przez niego prywatnego liceum wyjechał z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Do ojczyzny wrócił w wieku 19 lat — wyższe wykształcenie zdobywał już na uniwersytecie w stolicy Turcji. Aktor ma młodszego brata - Cana Urgancıoğlua.

Zeynep Soydere, czyli piękna siostra Kemala. Kim jest Hazal Filiz Küçükköse prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Kaan Urgancioglu kariera – filmy i seriale

Jak to często w przypadku tureckich aktorów i aktorek bywa, Kaan Urgancioglu swoją karierę zaczynał jako model. Dzięki sesjom w takich magazynach jak “All” czy “InStyle" został zauważony przez popularnego producenta Abdullaha Oguza, który zaprosił go do udziału w jednym ze swoich filmowych projektów. Gwiazdor “Wiecznej miłości” debiutował w filmie "Karaoglan", w którym zagrał główną rolę. Takiego startu w branży filmowej w Turcji mogli mu pozazdrościć koledzy po fachu. Światowa sława przyszła wraz z premierą serialu "Wieczna miłość".

Ostatnio Kaan Urgancioglu wystąpił w nowym serialu Amazona "Tom Clancy's Jack Ryan". Wcielił się w postać Deniza i mogliśmy go oglądać w dwóch odcinkach. Serial "Tom Clancy's Jack Ryan" inspirowany jest książkami Toma Clancy’ego. W tytułowego Jacka Ryana wcielił się John Krasinski.

Kaan Urgancioglu - serial “Wieczna miłość”

Kaan Urgancioglu w serialu "Kara sevda" występuje jako Emir Kozcuoglu — wpływowy arogancki biznesmen, obsesyjnie zakochany w Nihan, która darzy uczuciem Kemala (Burak Özçivit). On sam ma obecnie romans z Banu (Çağla Demir).

Przypominamy, że W Polsce telenowelę “Wieczna miłość” można oglądać od 24 sierpnia 2018, od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w Jedynce. Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 50 minut, podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali, zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowane będą 244 odcinki.

Hürrem i Sulejman czy Nihan i Kemal? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Kaan Urgancioglu kariera – życie prywatne

Kaan Urgancioglu prywatnie uwielbia jeździć na deskorolce, malować i podróżować. Znany jest z romansów z najpiękniejszymi kobietami tureckiego kina. Wiemy, że spotykał się z Berrak Tüzünataç (2013), Derin Mermerci (2012) i Azrą Akin. Miłością aktora jest obecnie fotografka Zeynep Oymak. O jego życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Aktor próbuje chronić swoją prywatność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Silvana (gość)

    Excelente ator,parabéns Kaan

    05.05.2020 00:45
  • Aga (gość)

    Zgadzam się, Emir swoją rolę zagrał rewelacyjnie,jego gra to mistrzostwo świata nikt go nie pobije i się z nim nie zrowna jest i zagrał bosko, i w dodatku jest nieziemsko przystojny jak i Emir tak i Kemal, serial wspaniały

    06.01.2020 16:54
  • Ania (gość)

    Nigdy wcześniej w żadnym serialu, nie widziałam tak fantastycznie zagranej postaci. Zagranie Emira to mistrzostwo aktorstwa, mimo że jest głównym antagonistą można polubić jego postać dzięki dużej dozie poczucia chumoru oraz sarkazmu.

    15.12.2019 14:38
  • Marcia (gość)

    Zgadzam się w 100% z tym, co piszą w artykule o Kaanie. Nieziemsko przystojny bez dwóch zdań, nawet bardziej niż Burak, zawsze fascynują mnie czarne charaktery w tych serialach a Emir z WM szczególnie przykuł moją uwagę, może nie jest ideałem ale na pewno jest czarujący.

    20.09.2019 15:24
  • Beti (gość)

    Jeden z lepszych seriali, czemu tutaj dyrekcja nie policzyla fanów? Dlaczego nie zaprosiła głównych aktorów do spotkania z fanami? Szkoda że dziś został pokazany ostatni odcinek.

    02.09.2019 19:58
  • Goska (gość)

    Świetny serial i doskonała gra głównych bohaterów. Kemal i Nihan jakby stworzeni dla siebie. A Emir postać diaboliczna. Uwielbiam aktorkę grającą Leylę. Na pewno serial godny zapamiętania.

    31.08.2019 12:29
  • Alicja (gość)

    Świetne serial

    13.08.2019 22:35
  • Kora (gość)

    Serial wszechczasów nie wiem jak zagospodaruje czas po zakończeniu emisji, niesamowite kino akcji, przepiękna gra aktorska, nie wspomnę o urodzie głównych bohaterów . Bardzo żałuję że dobiega końca, oglądanie kolejnych odcinków to sama przyjemność

    04.08.2019 16:20
  • Fanka tego serialu (gość)

    Super serial..I super faceci 😍

    10.07.2019 16:16
  • Gosia (gość)

    Obaj przystojni, naprawdę przydał by się nam taki Kemal i Emir do naszych seriali.

    13.06.2019 17:16
  • K.;) (gość)

    Dzwonek Emira to Sci-fi😊

    19.03.2019 13:53
  • Anies (gość)

    Jeden z najbardziej przystojnych aktorów, ma piękny uśmiech

    17.03.2019 14:11
  • KUN (gość)

    Moja opinia o tureckich serialach jest negatywna ,traktowanie kobiet idzieci masakra,dziwię się że mamy na to forsę ,wstyd dla TVP.

    16.03.2019 14:57
  • Julka (gość)

    Boże, tylko nie Kaan - upiorny uśmiech, rodem z horroru . Jego uzębienie przypomina klawiaturę fortepianu. I dźwięk jego telefonu jest straszny. Ani za Burakiem, ani za Kaanem nie uganiałabym się ( w sensie idol - fanka) . Gdybym była młodsza, to już bardziej za Erkanem Mericem, Barisem Arducem, Serkanem Cayoglu i oczywiście Muratem Yildirimem. Przykro, ale choć wielu polskich aktorów jest urodziwych, to do tureckich średnio się mają.

    14.03.2019 23:44
  • Jagoda (gość)

    Film cały czas trzyma w napięciu przyjemnych scen jest mało ale zakończenie niestety okropne spłakałam się oczekiwałam HAPPY ENDU. Ale aktorzy niesamowici Kemal takie ciacho że coś niesamowitego żeby mieć taką urodę. Bardzo dobrze zagrali w ducie z Nichan oczywiście podobała mi się rola Leyli oraz Aychana.

    14.03.2019 11:45
  • Barbara (gość)

    Obaj przystojni jednak dla mnie kemal piekniejszy reżyser mogł wymyślić inne zakończenie jeszcze nie moge dojść do siebie

    03.03.2019 15:39
  • Kin (gość)

    Poza tym Turcy chyba lubią produkować seriale przepelnione intrygami kryminalnymi typu porwania .. Tak samo bylo w ,,Tylko z Tobą " . Ale wedlug mnie tam glowni aktorzy nie grali tak dobrze jak w ,, Wiecznej miłości " 😄💃

    09.02.2019 12:11
  • Kin (gość)

    Burak czyli Kemal podobal mi sie juz we Wspanialym Stuleciu no ale tambyl postacia drugoplanową dlatego jak zobaczylam film z nim w roli głównej to dziekuje temu kto go w tej roli obsadzil. Urode ma do pozazdroszczenia. Ale Emir to też znakomity aktor . Tez jest przystojny . Uwielbiam momenty w ktorych obaj panowie mieli ostre wymiany zdań. A bardziej może aluzje i sarkazmy. Do tego ta mimika twarzy . Ach to bylo chyba najlepsze w tym filmie. ( jest bo nadal ogladam)

    09.02.2019 12:03
  • Kin (gość)

    Taaaak sygnal tel Emira jest niezły 😃

    09.02.2019 11:53
  • LIdeczka z Gliwic (gość)

    Gra aktorska obu Panów godna naśladowania. Ale tu chyba duże odczuwalne znaczenie ma "TURECKA KREW I CHARAKTER " . A jak to bylo historycznie z tymi TURKAMI ???

    01.02.2019 10:25
NowszeStarsze