"Wieczna miłość". Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? [CO SIĘ WYDARZY]

To już koniec historii Kemala i Nihan. W 244. odcinku serialu "Wieczna miłość" zobaczymy, jaki będzie finał tureckiego serialu. Czy będzie 3. sezon i kontynuacja "Wiecznej miłości"? Jaki serial ją zastąpi?

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 244. w poniedziałek, 2.09.2019 o godz. 15:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Czas na finał historii Kemala (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül). Obecnie emitowany jest 2. sezon tureckiego serialu, który w Polsce pokazywany jest ciągiem, przez co numeracja odcinków nie była przerywana. Wiadomo już na pewno, mimo wielkich nadziei fanów, że nie będzie kolejnej serii "Kara sevda".

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

W 244., ostatnim odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir (Kaan Urgancıoğlu) dotrze na skraj szaleństwa. Postanowi zagrozić Nihan śmiercią! Zwiąże ją i zamontuje przy niej materiały wybuchowe. Kemal będzie blisko, ale nic nie będzie mógł zrobić. W końcu Emir postanowi uwolnić Nihan, ale to nie koniec niebezpieczeństwa. Jaki będzie finał? Jedno możemy zdradzić - tego, co się wydarzy, chyba nikt się nie spodziewa!

"Wieczna miłość" - o czym jest?

"Wieczna miłość" (org. Kara sevda) to osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On (Burak Özçivit) pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona (Neslihan Atagül) ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo. Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

Nowy turecki serial zamiast "Wiecznej miłości"! O czym jest "Yemin"? Kiedy pemiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rebeka (gość)

    Jak się cieszę że się ten serial kończy.Nierealistyczny,niewiarygodny.Że tez nikt sobie nie może poradzić z tym psychopatą Emirem.Do wariatkowa z nim

    17.08.2019 08:28
  • Pp (gość)

    Elisa uwielbiam Cię Czekam na trojeczke 🤗

    15.08.2019 22:19
  • Elisa (gość)

    Jest Trojeczka.. Bądźcie cierpliwi 😍

    15.08.2019 20:49
  • Emila (gość)

    nie będzie trzeciego sezonu, Kemal i Emir zginą jednocześnie od wybuchu miny które z resztą zainstalował Emir, widziałam ten odcinek na you tube

    15.08.2019 19:25
  • Gość (gość)

    Z tego co wiem to nie ma 3 sezonu te dalsze odcinki to pewnie montowane przez fanów. No niestety nie ma szczęśliwego zakończenia i będziecie ryczeć jak bobry chusteczki się przydadzą ja też płakałam i byłam wściekła że zrobili takie zakonczenie😭😭😭😭.

    15.08.2019 16:53
  • Wieczna egzystencja :) (gość)

    W tureckich produkcjach wszystko jest możliwe, nie wierzycie to zobaczcie zakończenie 1 sezonu Więźnia miłości i pierwsze sceny z 2 sezonu, tam jak mus to bohaterowie będą żyć , mus to mus:)) nawet wbrew prawom fizyki.

    15.08.2019 14:04
  • pp (gość)

    Nikt nie zginie 😁 Kemal straci pamiec ale w końcu będzie z Nichan i będą mieć drugie dziecko Wszystko jest na YouTube

    14.08.2019 23:49
  • Wk (gość)

    Pewnie że jest 3 sezon wiecznej miłości Na yt są zapowiedzi

    14.08.2019 23:46
  • 3 sezon będzie (gość)

    Ludzie... Nie chcę wam spojlerować, ale 3 sezon będzie w Turcji, jest już nagrywany lub nawet idzie... Będzie wyglądać tak, że Emir przeżyje, tak jak Kemal, ale Kemal straci pamięć. Problem tkwi w tym, że nie wiadomo czy będzie przez Polskę zakupiony

    14.08.2019 23:13
  • Zawiedzeni jesteśmy ze nie bedzie 3 sezonu WIwiczna milosc (gość)

    Zawiedzeni jesteśmy ze nie bedzie 3 sezonu WIwiczna milosc

    14.08.2019 20:13
  • Gosia (gość)

    Nie ma sezonu 3 ,bo niby co miało by być skoro finał będzie taki, że Kemal zostanie wysadzony razem z Emirem ,

    14.08.2019 17:29
  • Buahahaha (gość)

    Najlepszy jest komentarz z Berlina:))))

    14.08.2019 16:21
  • JK (gość)

    3 sezon jest nakręcony i po prostu przez Kurskiego nie wykupiony. I tyle.

    14.08.2019 15:11
  • krzysztof (gość)

    Nareszcie kończy się ten rozciagany. Serial a zakończenie nietypowy niespotykane w serialach. Uffffffff

    14.08.2019 11:39
  • Fanka Turcji (gość)

    Wieczna miłość jest serialem z gatunku melodramat...wiec nie ma się czemu dziwić takiemu zakończeniu.Nie wszystkie seriale tureckie muszą kończyć się happy endem. Kara sevda to beznadziejna miłość,która nigdy nie umiera i pomimo śmierci głównych bohaterów nadal trwa i żyje.Nie da się o niej tak po prostu zapomnieć!

    13.08.2019 22:01
  • Młoda (gość)

    Dlaczego nie będę 3 sezonu to nie fer dla fanów Wiecznej miłości.To piękny serial i to zakończenie jest beznadziejne...nie sprawiedliwe...