"Wieczna miłość". Kryzys w związku Buraka Özçivita i Fahriye Evcen? Żona aktora ma konflikt z jego siostrą!

Tureckie media donoszą o kryzysie w związku Buraka Özçivita i Fahriye Evcen! Wskazuje się, że powodem jest siostra aktora, Burçun Özçivit. Żona aktora ma z nią konflikt i nie chce, aby spotykała się z nimi. O co poszło?

Multimedia

Żona Buraka Özçivita w konflikcie z siostrą aktora!

Burak Özçivit i Fahriye Evcen świętowali niedawno pierwsze urodziny swojego syna, Karana. Chłopiec przyszedł na świat 13 kwietnia 2019 roku. Okazuje się jednak, że rodzina nie mogła obchodzić urodzin w pełnym gronie. Zabrakło siostry serialowego Kemala z "Wiecznej miłości", Burçun Özçivit. Nie była bowiem mile widziana przez żonę aktora.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Fahriye Evcen Özçivit miała odbyć ze szwagierką rozmowę, po której usunęła ją ze swoich kont w mediach społecznościowych. Postanowiła też nie dopuszczać do spotkań Burçun z małym Karanem. Kiedy pozostali członkowie rodziny dowiedzieli się o konflikcie, próbowali go jakoś załagodzić, ale żona Buraka nie jest skora zakopać topór wojenny.

Burak Özçivit nigdy nie ukrywał swojej wielkiej miłości do siostry. Jest więc teraz rozdarty między nią a żoną. Mówi się, że Fahriye zabroniła mu kontaktów z Burçun. Przypomnijmy, że siostra tureckiego aktora była żoną Ahmeta Deniza, z którym ma córkę o imieniu Açelya. Co zrobi Burak? Czy konflikt między kobietami negatywnie wpłynie na jego małżeństwo?

Burak Özçivit i Fahriye Evcen Özçivit pokazali syna! Mały Karan to kopia ojca?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Vera (gość)

    Realizatorzy wszystkich bez mala seriali tureckich zdradzaja objawy sadyzmu i masochizmu.

    24.04.2020 13:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×