"Wieczna miłość" odcinek 10. Emir widzi portret Kemala w pracowni Nihan! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal i Nihan wypłynęli razem na promie. Cała sytuacja została zaaranżowana przez Leylę. W 10. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie odczuwał coraz większą zazdrość o Kemala. Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 10. w czwartek, 6.09.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) pojawił się w domu Nihan (Neslihan Atagül Doğulu) i Emira (Kaan Urgancıoğlu) razem z Asu (Melisa Aslı Pamuk), czym wzbudził zazdrość Nihan. Podarował jej też obraz, który namalowała dla niego przed pięcioma laty. Następnie, za sprawą Leyli (Zerrin Tekindor), Kemal i Nihan razem odpłynęli promem.

Kemal odwiedza Nihan i Emira z Asu, a potem odpływa promem z Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal jest wściekły, że Leyla zaaranżowała jego spotkanie z Nihan. Dziewczyna błaga go, żeby jej nie nienawidził. Między nimi dochodzi do sprzeczki. Postanawiają zejść z pokładu w najbliższej przytani.

W tym czasie, Emir przebywa w pracowni Nihan. Wśród szkiców zauważa portret Kemala! Jest wściekły i chce go zniszczyć, ale ostatecznie chowa z powrotem do szkicownika. Wtedy do pracowni wchodzi Nihan. Na pytanie męża, gdzie była, odpowiada, że musiała się przewietrzyć.

Kemal idzie z Salihem do restauracji. Przyjaciel postanawia poprosić Kemala o rękę jego siostry, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse).

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • borowka (gość)

  cudny serial

  07.09.2018 19:40
 • Myślę (gość)

  że wiele seriali jest na tym samym poziomie co Grzech Fatmagul, tyle tylko,że czasem ten pierwszy obejrzany zachwyca najbardziej. Wieczna miłość to przede wszystkim doskonałe i ujmujące aktorstwo. To klasa S! No i ładniejsi aktorzy niż Beren Saat i Engin Akyurek. No i muzyka z Grzechu nie zapada tak w pamięć,jak z Wiecznej...

  07.09.2018 18:30
 • dada (gość)

  Zapowiada się ciekawie, ale nic nie pobije "Grzechu Fatmagul".

  05.09.2018 21:07
 • Fanka (gość)

  Piękny serial ,Burak czarujący,Nihan urocza,ciekawa akcja i wszystko to zachwyca widza.Oby więcej seriali tureckich tych z najwyższej póki udostępniała nam nasza t v.

  05.09.2018 19:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×