"Wieczna miłość" odcinek 100. Emir podejrzewa, że Asu chciała go zabić. Kemal widzi ich kłótnię [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir i Nihan mieli wypadek - ktoś uszkodził hamulce w aucie Emira. W 100. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir podejrzewa, że za wszystkim stoi Asu. Sprawdź, co wydarzy się w 100. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 100. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) zabrał Nihan (Neslihan Atagül) na przejażdżkę, a kiedy wracali - jak zwykle skłóceni - doszło do wypadku. Hamulce w samochodzie Emira nie zadziałały i auto zatrzymało się na drzewie. Na szczęście nic groźnego nie stało się pasażerom.

Emir uderza autem w drzewo! Asu ratuje Zeynep przed aborcją!Zobacz więcej

W 100. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir dowiaduje się, że Asu (Melisa Aslı Pamuk) uchroniła Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) przed aborcją. Zaczyna podejrzewać ją o zorganizowanie wypadku. Tymczasem Asu, Hakki i Tufan zastanawiają się, kto mógł chcieć śmierci Emira.

Leyla (Zerrin Tekindor) dowiaduje się, że to Onder (Kürşat Alnıaçık) namówił Galipa (Burak Sergen) na rezygnację z udziału w licytacji jej domu. Kemal (Burak Özçivit) widzi kłótnię Emira i Asu pod blokiem dziewczyny. Asu wskazuje, że może ufać tylko Kemalowi i tuli się do niego. Kemal znów zaczyna szukać brata Emira.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×