"Wieczna miłość" odcinek 104. Zeynep wyprowadza się i chce rozwodu! Emir szantażuje Banu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep postanowiła wrócić do domu. Tarik z kolei oświadczył się Banu. W 104. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie szantażował Banu. Sprawdź, co wydarzy się w 104. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 104. w poniedziałek, 28.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) opuściła Ozana (Barış Alpaykut). Jednocześnie zapowiedziała Emirowi (Kaan Urgancioglu), że być może wszyscy dowiedzą się, że dziecko może być jego. Tymczasem,Banu (Çağla Demir) zakomunikowała mężowi Nihan (Neslihan Atagül), że Tarik (Ruzgar Aksoy) oświadczył się jej !

Emir odkryje, kto jest jego rodzeństwem? Tarik oświadcza się Banu!Zobacz więcej

W 104. odcinku serialu "Wieczna miłość" Ozan cierpi z powodu odejścia Zeynep. Chce, aby rodzina przeprosiła jego żonę za wszystkie przykrości, jakich przez nich doświadczyła. Cała rodzina, łącznie z Nihan, sugeruje mu jednak, że być może Zeynep nie jest kobietą, z którą Ozan powinien być. Pod dom przychodzi Zeynep i oświadcza Ozanowi, że tylko rozwód sprawi, że jego rodzina da jej spokój. Ozan jest załamany.

Emir szantażuje Banu, że skrzywdzi Tarika, jeśli ona nie zgodzi się na udział w jego intrydze. Wobec tego, dziewczyna zgadza się zostać żoną Tarika. Asu (Melisa Aslı Pamuk) spiera się ze swoim wujem o plan zemsty na Galipie (Burak Sergen).

Zeynep Soydere, czyli piękna siostra Kemala. Kim jest Hazal Filiz Küçükköse prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Berki Antónia (gość)

    Én imádom ezt a filmet az összes szereplővel együtt ❤Főleg Emirt ❤❤❤

    26.01.2019 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×