"Wieczna miłość" odcinek 107. Emir i Ozan na wolności. Kemal ma plan zemsty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir i Ozan są w areszcie, ale to nie potrwa długo. W 107 odcinku serialu "Wieczna miłość" obaj wychodzą na wolność! Sprawdź, co wydarzy się w 107. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 107. w czwartek, 31.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) wie już, że Asu (Melisa Aslı Pamuk) jest jego siostrą. Dziewczyna boi się, że będzie próbował ją zabić nawet, gdy znajduje się w więzieniu. Wujek Asu wyjechał, zostawiając list pożegnalny. Nihan (Neslihan Atagül) martwi się o Ozana (Barış Alpaykut).

Asu obawia się, że Emir spróbuje ją zabić! Zobacz więcej

W 107. odcinku serialu "Wieczna miłość" rodzina Sezinów jest przekonana, że Kemal (Burak Özçivit) postanowił zemścić się na Nihan i jej bliskich po tym, jak jego ukochana wróciła do męża. Kemal postanawia doprowadzić do ruiny firmę Emira.

Emir i Ozan zostają zwolnieni warunkowo z aresztu. Kemal proponuje Asu, aby spędzili razem dzień oglądając filmy. Dziewczyna przez okno widzi Emira. On sam spotyka się z Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i obiecuje, że nie zrobi krzywdy jej dziecku, jeśli ona w tajemnicy przed wszystkimi spotka się z Asu. Zeynep chce, aby Emir poczuł, że spodziewa się jego dziecka i przykłada jego rękę do swojego brzucha. Nie wiedzą, że obserwuje ich Nihan.

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×