"Wieczna miłość" odcinek 108. Asu wpada w pułapkę Emira! Umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir dowiedział się, że Asu jest jego siostrą. Chce się jej pozbyć. W 108. odcinku serialu "Wieczna miłość" zwabia Asu do kawiarni. Sprawdź, co wydarzy się w 108. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 108. w poniedziałek, 4.02.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) chce pozbyć się Asu (Melisa Aslı Pamuk). Chce do tego wykorzystać Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Spotykając się z nią w kawiarni nie wie, że obserwuje ich Nihan (Neslihan Atagül).

Emir i Ozan na wolności. Kemal ma plan zemsty! Zobacz więcej

W 108. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep pisze do Asu sms'a z prośbą o spotkanie. Asu przebywa w tym czasie z Kemalem (Burak Özçivit) i mówi mu o wiadomości od Zeynep. Zaniepokojony Kemal prosi Zahira o to, aby miał na Asu oko.

Asu spotyka się z Zeynep, a za chwilę pojawia się Emir mówiąc, że Zeynep ją sprzedała. Mężczyzna zabiera siostrę do opuszczonej fabryki. Zamierza się pozbyć swojej siostry. Kiedy trzyma ją na muszce, do środka wchodzi Kemal. Asu wyjawia mu, że Zeynep jest w ciąży z Emirem. Kemal wpada w szał. Pojawia się też Nihan.

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×