"Wieczna miłość" odcinek 109. Ozan chce zrobić test na ojcostwo! Kemal zrezygnuje z Nihan na rzecz Asu?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ozan wciąż wierzy w uczciwość Zeynep. W 109. odcinku serialu "Wieczna miłość" postanowi zrobić test na ojcostwo. Jak zareaguje Zeynep? Sprawdź, co wydarzy się w 109. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 109. we wtorek, 5.02.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) widziała, jak podczas spotkania Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) przystawił rękę Emira (Kaan Urgancioglu) do swojego brzucha. Dla niej to oczywiste, że to jej mąż jest ojcem dziecka Zeynep.

Asu wpada w pułapkę Emira! Umrze?Zobacz więcej

W 109. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal (Burak Özçivit) postanawia ratować Zeynep i każe jej wyprowadzić się z domu Emira. Proponuje również mieszkanie Ozanowi (Barış Alpaykut), ten jednak odmawia. Chce, aby nikt nie miał już pretekstu, aby oczerniać jego żonę, dlatego proponuje, aby zrobili test na ojcostwo. Siostra Kemala jest przerażona. Spotyka się z Emirem i mówi mu o wszystkim. Emir zapowiada, że niezależnie od tego, jaka jest prawda, wyniki pokażą, że Zeynep spodziewa się dziecka Ozana.

Kemal rozmawia z Leylą (Zerrin Tekindor) i sugeruje, że chyba przyszedł czas, aby zapomniał o Nihan i dał szansę komuś innemu. Asu (Melisa Aslı Pamuk) spotyka się ze swoim wujem, ma do niego żal za to, że ją zdradził.

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×