"Wieczna miłość" odcinek 11. Ozan zakochał się w Zeynep? Emir śledzi Kemala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan nie może przestać myśleć o Kemalu. Zauważa to jej mąż. W 11. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir zacznie podejrzewać, że Kemala i Nihan wciąż coś łączy. Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 11. w piątek, 7.09.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) zobaczył portret Kemala (Burak Özçivit) w pracowni Nihan (Neslihan Atagül Doğulu) ito wyraźnie go zaniepokoiło. Nie zamierza tego tak zostawić. Czy zrobi krzywdę Kemalowi?

Emir widzi portret Kemala w pracowni Nihan! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir dowiaduje się, że w czasie, gdy on ożenił się z Nihan, Kemal wyjechał z miasta. Czuje, że to nie może być przypadek. Każe śledzić Kemala. Podejrzewa, że nadal coś go łączy z jego żoną.

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) spotyka się z agentem w sprawie pracy. W jego biurze poznaje brata Nihan, Ozana (Barış Alpaykut), który nie może oderwać od niej wzroku. Chłopak zainteresował się nią już wtedy, gdy po raz pierwszy zobaczył jej zdjęcia. Vildan (Neşe Baykent) odwiedza grób swojej matki. Na cmentarzu spotyka Leylę (Zerrin Tekindor). Między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Nihan przychodzi do biura Kemala. Oddaje mu wszystkie pamiątki, jakie pozostały jej po ich miłości. - Zrób z tym co chcesz. Przecież wiesz, jak pozbywać się rzeczy - mówi, a po chwili do Kemala dzwoni Emir!

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×