"Wieczna miłość" odcinek 111. Impreza zaręczynowa Asu i Kemala. Pojawiają się Nihan i Emir! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal postanowił zapytać Asu, czy zechce spędzić z nim resztę życia. Ona nie ukrywa, jak bardzo jest szczęśliwa. W 111. odcinku serialu "Wieczna miłość" dochodzi do przyjęcia zaręczynowego. Sprawdź, co wydarzy się w 111. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 111. w czwartek, 7.02.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) zdecydował, że raz na zawsze zakończy rozdział związany z Nihan (Neslihan Atagül). Postanowił oświadczyć się Asu (Melisa Aslı Pamuk), a ona jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Nihan rozpacza.

Kemal prosi Asu o rękę! Co na to Nihan?Zobacz więcej

W 111. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal i Asu przygotowują się przyjęcia zaręczynowego. Kemal jest zadumany i cichy, Asu - wręcz przeciwnie. Hüseyin (Orhan Güner) prosi syna, aby dotrzymał złożonej Asu obietnicy. Podkreśla też, że to dobra dziewczyna, która zrobi dla niego wszystko. Tymczasem, Emir (Kaan Urgancioglu) zmusza Nihan do tego, aby razem udali się na zaręczyny Kemala.

Podczas przyjęcia Asu podchodzi do Nihan i dziękuje jej za to, że tak bardzo zniechęciła do siebie Kemala, że ona nic więcej nie musi już robić. Zaznacza przy tym, że nie życzy sobie, aby Nihan pojawiała się w pobliżu jej narzeczonego. Ozan (Barış Alpaykut) zapowiada Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), że przyszedł czas, aby razem uciekli.

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka. (gość)

    Superowy film,uroda Kemala wyrzuca z butów.

    07.02.2019 23:55
  • Znajoma (gość)

    Film bardzo mi się podoba .Uwielbiam Nijak i Kemala. A Zeynep i Asiu to dwie takie Żmijewskiego.Film przepiekny

    07.02.2019 19:48
  • Fanka (gość)

    Тylko Nihan zasługuje na Kemala.To dobra ,szczerai dzielna dziewczyna.Ona jest w szponach diabła i potrzebuje wsparcia.Asu to zepsuta dziewczyna,w niej tyle zła i nie może pojąć ,że serce Kemala bije tylko dla Nihan! Jak można kochać bez wzajemności,nie ma nic ambicji ,Kemal ma prawo do szczęścia!

    07.02.2019 09:31
  • Inka (gość)

    Asu to zło wcielone, jak jej braciszek Emir. Widziałam cały serial i wiem, co mówię. Udaje niewiniątko, ale oszukuje cały czas Kemala. Podła dziewucha.

    07.02.2019 05:34
  • Alinka (gość)

    Zeynep jest najpiekniejsza

    06.02.2019 23:56
  • Klara (gość)

    Piękny film Kemal jest takprzystojny że zapiera dech...A Nihan to rozpieszczona dziewczynka która nie zasługuje na niego...W przeciwieństwie do Asi.

    06.02.2019 22:54
  • ...x (gość)

    Aniu, ale zwróć uwagę na to , że Asu ma obsesję na punkcie Kemala, podobnie , jak Emir na punkcie Nihan. Przecież ona Kemalowi wyrządziła sporo zła, wraz z Hakkim urabiała go dla własnych interesów. Co to za miłość? A Emir , to szatan w ludzkiej skórze.

    06.02.2019 22:24
  • Ania (gość)

    Bardzo fajny film Asu to bardzo fajna dziewczyna zakochana w kamalu jest dla niego zrobić wiele mi ogólnie bardzo podoba się Emir choć ma rolę negatywną to jest niesamowicie przystojny bardzo kocha Nichan i to widać w niektórych momentach nawet mi czasami go szkoda że ona tak to traktuje

    06.02.2019 22:02
  • Pp (gość)

    Serial jest super

    06.02.2019 19:44
  • Gość (gość)

    Uwielbiam ten film :)

    06.02.2019 19:40
  • Gość (gość)

    Jak to w filmie

    06.02.2019 19:11
  • Nieznajoma (gość)

    Serial przepiękny, ale nie cierpię Asu i Zeynep. Uwielbiam Nichan i Kemala chociaż Kemal też mnie denerwuje, że we wszystko wierzy tym przebiegłym zmijom....

    06.02.2019 17:28