"Wieczna miłość" odcinek 12. Brat Kemala spiskuje z Emirem! Kemal występuje w telewizji [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir odkrył, że Nihan znała się z Kemalem dużo wcześniej. Jest przekonany, że jego żonę łączy z Kemalem coś więcej. W 12. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie szukał dowodów zdradzy. Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 12. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) jest przekonany, że Nihan (Neslihan Atagül Doğulu) zdradza go z Kemalem (Burak Özçivit). Nie pozwoli, aby żona sobie z niego kpiła. Postanawia znaleźć dowody i zemścić się na Kemalu.

Ozan zakochał się w Zeynep? Emir śledzi Kemala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 12. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir rozmawia z Kemalem, który kłamie, że NIhan była u niego, bo zaproponował jej pracę. Chce, aby wykonała malowidła na ścianie. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) wychodzi z agencji, a na zewnątrz czeka na nią Ozan (Barış Alpaykut). Pyta jak to możliwe, że nigdy wcześniej się nie spotkali, skoro Zeynep zna się z Nihan. Po rozstaniu zaczynają ze sobą smsować.

Kemal bierze udział w programie telewizyjnym. Opowiada o swojej biznesowej drodze na szczyt. Emir szantażuje swoich teściów. Pokazuje im nagranie z nocy, w czasie której Ozan zabił prostytutkę. Mówi, że ktoś jeszcze wie o tym, co się wydarzyło, a on płaci za to, aby prawda nie wyszła na jaw. Chce, aby teściowie powiedzieli mu o Kemalu wszystko, co wiedzą. Szykuje dla Kemala przykrą niespodziankę. Sam spotyka się z... bratem Kemala, Tarıkiem (Ruzgar Aksoy). - Potrzebowałem kogoś takiego, jak ty - mówi Emir.

Kemal odwiedza Nihan w jej pracowni. Spotkanie będzie miało niespodziewany finał.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Już od czasów stworzenia świata zawsze się znajdzie Kain,olbo obłudny Judasz.Zaś Emir nie wybiera w środkach i zatruwa nam miłe chwile z Kemalem i Nihan.Serialowa para zachwyca i raduje nasze serca!

    12.09.2018 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×