"Wieczna miłość" odcinek 13. Emir zabrania Nihan spotykać się z Kemalem! Ozan zaprasza Zeynep na randkę [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir nie może znieść świadomości, że Nihan i Kemala coś łączyło, a teraz znowu się spotykają. W 13. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir zakaże Nihan kontaktów z Kemalem. Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 13. we wtorek, 11.09.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) wciąż szuka dowodów na to, że Nihan (Neslihan Atagül Doğulu) zdradza go z Kemalem (Burak Özçivit). Postanowił wynająć ludzi do śledzenia Kemala. Zwerbował też brata Kemala, Tarıka (Ruzgar Aksoy) do współpracy.

Brat Kemala spiskuje z Emirem! Kemal występuje w telewizji [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu "Wieczna miłość" ludzie Emira śledzą i atakują Kemala, gdy ten odwiedza Nihan w jej pracowni. Dochodzi do bójki, ale Kemal wychodzi z niej cało. Nihan nie ukrywa, że martwi się o niego. W domu Emir oznajmia żonie, że zabrania jej spotykać się i współpracować z Kemalem. Nihan nie ma jednak zamiaru go słuchać. - Nie jestem twoją własnością - mówi.

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) oddzwania do Ozana (Barış Alpaykut), który daje jej do zrozumienia, że bardzo martwił się, gdy nie odpowiadała na jego wiadomości. Proponuje dziewczynie randkę w znanym klubie.

Niespodziewanie w firmie Kemala zjawia się Nihan ze swoją ekipą. Asu (Melisa Aslı Pamuk), wspólniczka Kemala, jest coraz bardziej rozczarowana jego zachowaniem. Onder (Kürşat Alnıaçık) postanawia dowiedzieć się, co ukrywa jego zięć.

Neslihan Atagül, czyli piękna Nihan Sezin. Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli "Kara Sevda"? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ...x (gość)

    Nie cierpię kilku postaci w tym serialu:Emira,Zeynep,Ozana i matki Nihan

    10.09.2018 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×