"Wieczna miłość" odcinek 142. Matka Emira pojawia się w jego domu! Galip aresztowany! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Matka Emira zniknęła! Emir podejrzewał, że to sprawka Asu, ale okazuje się, że to ktoś inny stoi za wszystkim. W 142. odcinku serialu "Wieczna miłość" Galip zostanie aresztowany! Sprawdź, co wydarzy się w 142. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 142. w środę, 27.03.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) potwierdził swoje przypuszczenia, że Ozan (Barış Alpaykut) nie popełnił samobójstwa, ale został zabity. Razem z NIhan (Neslihan Atagül) chcą odnaleźć osobę za to odpowiedzialną.

Emir odnajduje pamiętnik Nihan. Kemal upewnia się, że Ozan został zabityZobacz więcej

W 142. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal obiecuje Nihan, że odnajdzie zabójcę. Tymczasem niespodziewanie ambulans przywozi do domu Emira (Kaan Urgancioglu) jego matkę, a na światło dzienne wychodzą dawne grzechy Galipa Kozcuoglu (Burak Sergen). Vildan (Neşe Baykent) dzwoni do Nihan i mówi jej o wszystkim. Nihan jest w szoku, bo była przekonana, że matka Emira nie żyje.

Emir informuje o całej sytuacji Asu (Melisa Aslı Pamuk). Razem podejrzewają, że za wszystkim stoi Kemal. Emir jedzie się z nim spotkać.

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×