"Wieczna miłość" odcinek 143. Banu zdemaskuje Zeynep? Jej romans z Emirem wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep stąpa po cienkim lodzie. Czy ma się czego obawiać? W 143. odcinku serialu "Wieczna miłość" Banu zasugeruje Fehime, że jej córka ma romans! Sprawdź, co wydarzy się w 143. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 143. w czwartek, 28.03.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) wciąż bada okoliczności śmierci Ozan (Barış Alpaykut). Z kolei Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) nie przestaje spotykać się z Emirem (Kaan Urgancioglu). Mężczyzna sprytnie nią manipuluje.

Matka Emira pojawia się w jego domu! Galip aresztowany! Zobacz więcej

W 143. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir odwiedza Ayhana i mu grozi. On natomiast wciąż uwodzi Leylę (Zerrin Tekindor). Nihan (Neslihan Atagül) spotyka się z Kemalem w klubie sportowym. Mężczyzna prosi ją, aby pomaga podsłuchać rozmowę Emira. Później razem idą na trening bokserski.

Galip (Burak Sergen) zostaje zwolniony z aresztu. Fehime (Zeyno Eracar) rozmawia z Asu (Melisa Aslı Pamuk) i wyjawia jej, że wie, kto jest ojcem dziecka Nihan. Asu wpada w popłoch, matka Kemala zapewnia ją jednak, że załatwiła, aby Nihan nie wyjawiała prawdy Kemalowi. Podczas kolacji Banu (Çağla Demir) donosi rodzinie na Zeynep. Sugeruje, że dziewczyna ma romans i dlatego wciąż jest przygnębiona. Wszystko słyszy Zeynep, która przypomina sobie, jak podczas ostatniego spotkania z Emirem, kochanek zachęcał ją do tego, aby udawała załamaną po rozstaniu z nim, aby złapać Kemala w pułapkę.

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×