"Wieczna miłość" odcinek 145. Pacałunek Nihan i Kemala. Fehime namawia Asu do walki o Kemala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal postanowił zerwać zaręczyny z Asu. W 145. odcinku serialu "Wieczna miłość" dojdzie do poważnej rozmowy między Kemalem a Nihan. Sprawdź, co wydarzy się w 145. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 145. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) postanowił przestać zwodzić Asu (Melisa Aslı Pamuk) i zerwał z nią zaręczyny. Czy będzie chciał walczyć o Nihan (Neslihan Atagül)? Co z ich śledztwem w sprawie Ozana (Barış Alpaykut)?

Kemal zrywa z Asu! Siostra Emira będzie się mścić?Zobacz więcej

W 145. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal wciąż próbuje dowiedzieć się, kim jest zabójca Ozana. Śledzi Emira (Kaan Urgancioglu), ale jego wysiłki idą na marne. Kiedy Nihan zauważa brak obrączki na palcu Kemala, wpada w popłoch. Próbuje uciec od Kemala, ale ten nie daje za wygraną. Nihan prosi, aby zostawił ją w spokoju. Ten jednak bierze ją w ramiona i całuje! Później Nihan opowiada o wszystkim Leyli (Zerrin Tekindor).

Tymczasem, Asu zdradza matce Kemala, że mężczyzna ją porzucił. Fehime (Zeyno Eracar) zachęca ją, aby nie poddawała się i dalej walczyła o Kemala. Okazuje się, że Ozana powiesił... Tarik (Ruzgar Aksoy)! Co zrobi Kemal, gdy się o tym dowie?

Melisa Aslı Pamuk, czyli piękna Asu Alacahan Kozcuoğlu z "Kara Sevda". Kim jest gwiazda tureckiej telenoweli? To była Miss Turcji! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×