"Wieczna miłość" odcinek 146. Bójka Banu i Zeynep! Asu jest w ciąży?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Banu wciąż jest w konflikcie z Zeynep. Kemal zerwał z Asu. 146. odcinku serialu "Wieczna miłość" w mediach pojawi się informacja o tym, że Asu jest w ciąży! Sprawdź, co wydarzy się w 146. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 146. we wtorek, 2.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) zerwał z Asu (Melisa Aslı Pamuk) i postanowił walczyć o Nihan (Neslihan Atagül). Ona obawia się jednak, że to ściągnie na nich gniew Emira (Kaan Urgancioglu). Oboje wciąż próbują dowiedzieć się także, kto zabił Ozana (Barış Alpaykut).

Pacałunek Nihan i Kemala. Fehime namawia Asu do walki o Kemala! Zobacz więcej

W 146. odcinku serialu "Wieczna miłość" Fehime (Zeyno Eracar) jest załamana zerwanymi zaręczynami syna. Próbuje ustalić z Hüseyinem (Orhan Güner), co powinni zrobić w tej sytuacji. Kemal odkrywa, że Emir wpłacił dużą kwotę na rzecz kliniki, w której leczona jest Deniz.

Między Banu (Çağla Demir) i Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) dochodzi do ostrej wymiany zdań. Żona Tarika (Ruzgar Aksoy) grozi, że wyjawi prawdę o tym, co Zeynep łączy z Emirem. Dochodzi nawet do rękoczynów! Tymczasem, w internecie pojawia się informacja o ciąży Asu. Leyla (Zerrin Tekindor informuje o tym Kemala. Nihan i Emir jadą na kolację przy świecach.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×