"Wieczna miłość" odcinek 147. Kłótnia Asu i Kemala. Galip zostaje porwany! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wciąż miesza! W prasie ukazała się informacja o tym, że Asu jest w ciąży! 147. odcinku serialu "Wieczna miłość" dojdzie do kłótni między byłymi narzeczonymi. Sprawdź, co wydarzy się w 147. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 147. w środę, 3.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Kemal (Burak Özçivit) zerwał z Asu (Melisa Aslı Pamuk), w internecie pojawiła się informacja o tym, że Asu jest w ciąży. Kemal bardzo się zdenerwował. Próbuje ustalić, kto podał te nieprawdziwe informacje.

Bójka Banu i Zeynep! Asu jest w ciąży?! Zobacz więcej

W 147. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal dowiaduje się, że informacja od ciąży wypłynęła wprost od Asu. Od razu do niej idzie i zastaje u niej swoich rodziców. To nie powstrzymuje go jednak przed wybuchem. Nie pozwala Asu dojść do słowa i wściekły wychodzi. Nikt nie wie, o co mu chodziło. Kiedy Asu znajduje informację, jest załamana. Rodzice Kemala wychodzą, a ona dzwoni do Emira (Kaan Urgancioglu) z wyrzutami. Okazuje się, że tak naprawdę to on poinformował media o wszystkim.

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal przez przypadek spotykają się w ważnym dla obojga miejscu. Nihan zapowiada, że nigdy nie będą razem, a gdy zemści się na Emiru, ucieknie razem z Deniz. Następnego dnia Asu odwiedza Kemala w jego gabinecie. Dochodzi do kłótni. Ayhan zabiera Leylę (Zerrin Tekindor) na śniadanie. W drodze zatrzymuje ich policja i przeszukuje samochód Ayhana. W bagażniku funkcjonariusze znajdują broń i aresztują Ayhana! Fehime (Zeyno Eracar) nakrywa Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) na spotkaniu z Hakanem. Córka okłamuje ją mówiąc, że to jej chłopak. Tymczasem, Galip (Burak Sergen) zostaje zatrzymany przez mężczyzn, którzy grożą mu bronią. Dochodzi do porwania ojca Emira!

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×