"Wieczna miłość" odcinek 148. Nihan uwięziona w chłodni! Asu chce się zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir postanowił wrobić Kemala w porwanie Galipa. W 148. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan będzie w niebezpieczeństwie, a Asu postanowi popełnić samobójstwo. Sprawdź, co wydarzy się w 148. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 148. w czwartek, 4.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Galip (Burak Sergen) został porwany, a Kemal (Burak Özçivit) nie zdaje sobie sprawy z tego, że informacja o ciąży Asu (Melisa Aslı Pamuk) to sprawka Emira (Kaan Urgancioglu). Dziewczyna jest załamana.

Kłótnia Asu i Kemala. Galip zostaje porwany!Zobacz więcej

W 148. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan (Neslihan Atagül) podsłuchuje rozmowę Emira i Reshata. Słyszy, że mąż chce wrobić Kemala w porwanie Galipa. Chce powiadomić go o wszystkim, w nerwach potrąca plastikowe skrzynki, które z hukiem spadają. Wchodzi do chłodni, żeby ukryć się przed Emirem i Reshatem, który wchodzi do środka, ale jej nie zauważa. Zamyka jednak Nihan od zewnątrz!

Kemal znajduje się w magazynie z Galipem. Nagle dzwoni do niego Nihan i błaga o pomoc. Wtedy podjeżdża też policja. Kemalowi udaje się uciec, ale zauważa go Hakan. Od tej pory policja szuka Kemala, podejrzanego o próbę porwania Galipa Kozcuoglu. Tymczasem, porzucona przez Kemala Asu postanawia się zabić. Chce zażyć tabletki i popić whisky. Wcześniej pisze list do Kemala.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zorba (gość)

    Szkoda że się Asu nie udało. To zła kobieta jest.

    07.04.2019 07:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×