"Wieczna miłość" odcinek 150. Zeynep podejrzewa Asu i Emira o romans! Co zamierza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Asu próbowała popełnić samobójstwo, teraz przebywa w szpitalu. W 150. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep zobaczy, że odwiedza ją Emir. Sprawdź, co wydarzy się w 150. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 150. w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül) zawieźli Asu (Melisa Aslı Pamuk) do szpitala, dzięki czemu uratowali ją. Nihan obwinia się o wszystko. Emir (Kaan Urgancioglu) wysłał do szpitala kwiaty, a później sam wybrał się do siostry.

Nihan i Kemal ratują Asu! Policja szuka KemalaZobacz więcej

W 150. odcinku serialu "Wieczna miłość" Leyla (Zerrin Tekindor) jest wściekła na Kemala za jego nieodpowiedzialne zachowanie. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) widzi Emira u Asu i jest pewna, że mieli romans. Dzwoni do niego i prosi o spotkanie. Kiedy mężczyzna pojawia się tuż obok niej, ona postanawia go szantażować. Mówi, że powie o wszystkim Kemalowi. Nie robi na niej wrażenia, gdy on także zaczyna ostrzegać ją przed wyjawieniem Kemalowi prawdy. Dodaje też, że powie o jej największej tajemnicy - o tym, że to ona zabiła Ozana (Barış Alpaykut)!

Asu odzyskuje przytomność. Jest przy niej niemal cała rodzina Kemala. Fahime (Zeyno Eracar) przychodzi do Emira i grozi mu, że wyjawi wszystkim prawdę o tym, czyją córką jest Deniz. Żeby tego nie zrobiła, Emir i Galip (Burak Sergen) muszą wycofać swoje oskarżenie przeciwko Kemalowi.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×