"Wieczna miłość" odcinek 151. Emir sprawdza Nihan i Kemala! Soydere odkryje, kim tak naprawde jest Asu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Asu próbowała popełnić samobójstwo, teraz przebywa w szpitalu. W 151. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep zobaczy, że odwiedza ją Emir. Sprawdź, co wydarzy się w 151. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 151. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) podejrzewa, że Nihan (Neslihan Atagül) znowu spotyka się z Kemalem (Burak Özçivit). Postanawia doprowadzić do ich spotkania pod jego kontrolą. Co się wydarzy?

Zeynep podejrzewa Asu i Emira o romans! Co zamierza?Zobacz więcej

W 151. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal każe Nihan zadzwonić do Kemala i umówić się na spotkanie. Żona mu odmawia, w końcu jednak zostaje przyciśnięta do muru. Kemal jednak nie odbiera. Emir zaleca, aby poinformować Ayhana, że Nihan koniecznie musi skontaktować się z Kemalem. Kiedy Kemal do niej oddzwania, wyczuwa, że coś jest nie tak. Mimo to umawia się z nią w miejscu, które wybrał Emir.

Tymczasem, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) rozmawia z Asu (Melisa Aslı Pamuk) i sugeruje, że wie o jej romansie z Emirem. Asu próbuje wybić jej to z głowy. Siostra Kemala wciąż jednak podejrzewa, że Asu i Emira coś łączy. Następnego dnia Nihan i Kemal spotykają się na wybrzeżu. Ich rozmowę podsłuchuje Emir. Kemal specjalnie zachowuje się tak, aby mąż Nihan niczego się nie domyślił. Próba, na jaką wystawił ich Emir, kończy dla nich pomyślnie. W domu Kemal zauważa torebkę Asu, którą kiedyś widział u Tufana. Postanawia sprawdzić przeszłość Asu. Czy odkryje, że jest siostrą Emira?

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×