"Wieczna miłość" odcinek 152. Kemal domyśla się, co łączy Asu i Emira! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal jest na tropie dojścia do prawdy na temat relacji Asu i Emira. W 152. odcinku serialu "Wieczna miłość" powie Nihan, jakie są jego podejrzenia. Sprawdź, co wydarzy się w 152. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 152. w środę, 10.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) zauważył u Asu (Melisa Aslı Pamuk) torebkę, którą wcześniej widział w mieszkaniu Tufana. Postanowił sprawdzić przeszłość swojej byłej narzeczonej. Doszedł do tego, że ktoś próbował sfałszować akty zgonu rodziców Asu.

Emir sprawdza Nihan i Kemala! Soydere odkryje, kim tak naprawde jest Asu? Zobacz więcej

W 152. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal wciąż sprawdza torebkę Asu. Opowiada Leyli (Zerrin Tekindor) i Ayhanowi co podejrzewa. Także Nihan (Neslihan Atagül) dowiaduje się od niego, że prawdopodobnie Asu jest siostrą Emira (Kaan Urgancioglu). Nihan nie może w to uwierzyć. Tymczasem, Hakan sprawdza, skąd wzięła się informacja o ciąży Asu. Podpuszcza dziennikarza, który w końcu wyjawia mu, że dowiedział się wszystkiego od Emira. Ich rozmowę nagrywa Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse)! Dziewczyna zanosi nagranie Kemalowi, a ten od razu udaje się do Emira. Obecna jest także Nihan.

Kemal postanawia zainwestować w budowę fabryki opakowań. Emir dowiaduje się o tym i robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Tymczasem Kemal prosi swojego brata, Tarika, aby ten wspierał go podczas pracy nad inwestycją. Tarik zaczyna donosić o wszystkim Emirowi.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • asia (gość)

    Zgadzam się z tobą . Jest najpiękniejszym aktorem tureckim

    10.04.2019 10:15
  • Orchidea (gość)

    Kemal jest przepiękny ❤️ ideał mężczyzny.moge patrzeć na niego non stop.wszystko w nim jest piękne

    09.04.2019 19:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×