"Wieczna miłość" odcinek 153. Kemal znowu zaręcza się z Asu! Emir zawiera sojusz z siostrą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal wie już, że to nie Asu przekazała mediom informację o swojej ciąży. W 153. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal odnowi zaręczyny z Asu. Sprawdź, co wydarzy się w 153. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 153. w czwartek, 11.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) powiedziała Kemalowi (Burak Özçivit), skąd wzięła się informacja o ciąży Asu (Melisa Aslı Pamuk). Przekazała mu dyktafon z nagraniem rozmowy Hakana z dziennikarzem.

Kemal domyśla się, co łączy Asu i Emira! Zobacz więcej

W 153. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal planuje odnowić zaręczyny z Asu. Przeprasza ją, że nie uwierzył gdy zarzekała się, że nie rozmawiała z mediami. Asu jest szczęśliwa wiedząc, że Kemal jest obok niej. Leyla (Zerrin Tekindor) i Ayhan wyjeżdżają do Zonguldak, żeby poznać prawdę o przyszłej żonie Kemala.

Emir (Kaan Urgancioglu) postanawia wysłać za granicę Safaka, brata skorumpowanego policjanta Hakana. Nihan (Neslihan Atagül) sprawdza telefon męża. Później rozmawia z nim, a Emir zapowiada, że może pokochać Deniz. Asu dzwoni do Emira i mówi mu o akcjach dokonywanych na koncie firmowym. Mężczyzna prosi ją o pomoc w walce z Kemalem. Kobieta przyjmuje jego ofertę.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×