"Wieczna miłość" odcinek 154. Nihan śledzi Zeynep i nakrywa ją na spotkaniu z Emirem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal dowiedział się, że Asu jest siostrą Emira. Wcześniej postanowił na nowo się z nią zaręczyć. W 154. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan będzie śledzić Emira. Sprawdź, co wydarzy się w 154. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 154. w piątek, 12.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) postanowił odnowić zaręczyny z Asu (Melisa Aslı Pamuk). Jego rodzina nie kryje radości z tym związanej. Tymczasem, Emir (Kaan Urgancioglu) namówił siostrę do współpracy. Razem zniszczą Kemala?

Kemal znowu zaręcza się z Asu! Emir zawiera sojusz z siostrą!Zobacz więcej

W 154. odcinku serialu "Wieczna miłość" Asu przekazuje Emirowi pliki z komputera Kemala. Nihan (Neslihan Atagül) śledzi Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), która jedzie na spotkanie z Emirem. Ujawnia się, gdy byli kochankowie ze sobą rozmawiają. Emir mówi żonie, że Zeynep była u Ozana (Barış Alpaykut) w dniu jego śmierci. Nihan jest wściekła i przypiera Zeynep do muru. Emir próbuje ją uspokoić i kłamie, że lekarze wyprosili Zeynep z sali, w której leżał Ozan. Siostra Kemala panikuje na samą myśl, że Nihan dowie się o jej związku ze śmiercią Ozana.

Kemal nie może pogodzić się z myślą, że Asu to siostra Emira. Postanawia jednak wykorzystać tę wiedzę. Spotyka się z Nihan i zdradza jej, że zamierza grać z Asu i Emirem jak kotek z myszką. Później do Asu dzwoni... Nihan! Chce się z nią spotkać. Tymczasem, okazuje się, że Tarik (Ruzgar Aksoy) widział, jak Zeynep zabija Ozana!

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×