"Wieczna miłość" odcinek 155. Emir grozi Kemalowi! Nihan włamuje się do mieszkaniu Asu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal dowiedział się, że Asu jest siostrą Emira. Wcześniej postanowił na nowo się z nią zaręczyć. W 155. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan będzie śledzić Emira. Sprawdź, co wydarzy się w 155. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 155. w poniedziałek, 15.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) namówił Asu (Melisa Aslı Pamuk) do współpracy przeciwko Kemalowi (Burak Özçivit). Z kolei Nihan (Neslihan Atagül) nakryła Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i Emira na spotkaniu. Dowiedziała się, że siostra Kemala była u Ozana (Barış Alpaykut) w dniu jego śmierci.

Nihan śledzi Zeynep i nakrywa ją na spotkaniu z Emirem!Zobacz więcej

W 155. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep wspomina chwilę zabójstwa Ozana. Tłumaczy się Trikowi (Ruzgar Aksoy) i zapewnia, że śmierć jej męża to był przypadek. Nihan spotyka się z Asu. Kiedy Elif informuje narzeczoną Kemala, że odholowują jej samochód, Au wychodzi zostawiając swoją torebkę. Nihan wyjmuje z niej klucze do mieszkania Asu i robi ich odlew.

Kemal dowiaduje się, że Asu prosiła o historię przelewów z firmowego konta. Wie już, że wpadł w pułapkę. Mówi o tym Nihan, gdy ta przeszukuje mieszkanie Asu. Nagle wraca siostra Emira wraca do domu! Nihan chowa się pod łóżkiem, a później w szafie. Do Asu dzwoni Galip (Burak Sergen). Vildan (Neşe Baykent) poznaje Ayhana i zaczyna podejrzewać, że mężczyzna chce wykorzystać Leylę (Zerrin Tekindor). Emir grozi Kemalowi, że upubliczni jego spekulacje. Trucizna odkrywa, że to Tarik zdradził Kemala.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×