"Wieczna miłość" odcinek 161. Hüseyin wyrzuca Zeynep z domu! Asu zapowiada zemstę na Kemalu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal odkrył podejrzane działania finansowe Emira, które mogą mieć związek ze śmiercią Ozana. W 161. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan i Kemal chcą dowiedzieć się więcej na ten temat. Sprawdź, co wydarzy się w 161. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 161. w środę, 24.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) odkrył, że w dniu śmierci Ozana (Barış Alpaykut) firma Emira (Kaan Urgancıoğlu) przelała komuś dużą sumę pieniędzy. Na własną rękę podjął się śledztwa. Z kolei trudny czas czeka Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), o romansie której dowiedziała się już Fehime (Zeyno Eracar).

Kemal odkrywa finansowy przekręt w firmie Emira!Zobacz więcej

W 161. odcinku serialu "Wieczna miłość" Hüseyin (Orhan Güner) dowiaduje się od Fehime o romansie swojej córki. Zeynep zapewnia, że kocha Emira, ale ojciec wyrzuca ją z domu. Emir szuka Zeynep, która była zmuszona wyprowadzić się z domu. Kemal i Tarik (Ruzgar Aksoy) również poszukują siostry.

Asu (Melisa Aslı Pamuk) odwiedza matkę, która zaczyna mieć coraz większy kontakt z rzeczywistością. Emir jest zadowolony z postawy siostry. Tymczasem, Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal próbują wyjaśnić okoliczności śmierci Ozana.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×