"Wieczna miłość" odcinek 164. Emir wykorzystuje Deniz w swojej kolejnej intrydze! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihan niepokoi się, bo Emir niebezpiecznie bardzo zbliża się do Deniz. W 164. odcinku serialu "Wieczna miłość" okaże się, że to element kolejnej intrygi Emira. Sprawdź, co wydarzy się w 164. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 164. w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy Deniz trafiła do szpitala z gorączką, Nihan (Neslihan Atagül) zauważyła, że Emir (Kaan Urgancıoğlu) chce być niebezpiecznie blisko jej córki. Zaczęła się niepokoić. Później Emir poinformował ją, że wkrótce przeprowadzają się do Los Angeles.

Zeynep odrzuca pomoc Emira! Nihan wyprowadzi się do USA?! Zobacz więcej

W 164. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir kontynuuje rozmowę o wyjeździe. Nihan oznajmia mężowi, że nigdzie nie wyjedzie dopóki nie dowie się, jakie tak naprawdę były przyczyny śmierci Ozana (Barış Alpaykut). Do ich domu przychodzi Tarik (Ruzgar Aksoy). Emir szantażuje brata Kemala (Burak Özçivit).

Tymczasem, Kemal odnajduje Zeynep w hotelu. Nihan, słysząc jak Emir próbuje nauczyć Deniz słowa "tata" zabrania mężowi wchodzenia do pokoju jej córki. Następnego dnia Emir postanawia po raz kolejny dać żonie nauczkę, tym razem wymyśla przerażającą intrygę, do której chce wykorzystać Deniz. Dzwoni do Asu (Melisa Aslı Pamuk), a następnie odjeżdża spod domu, mając Deniz w samochodzie.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×