"Wieczna miłość" odcinek 166. Kemal zdobywa materiał genetyczny Deniz! Asu i Emir znowu knują! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal jest przekonany, że Deniz jest jego córką. W 166. odcinku serialu "Wieczna miłość" dzięki Leyli wszedł w posiadanie smoczka dziewczynki, dzięki czemu może przeprowadzić badanie genetyczne. Sprawdź, co wydarzy się w 166. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 166. w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) boi się o Deniz. To, co ostatnio zrobił Emir (Kaan Urgancıoğlu) sprawiło, że Nihan postanowiła nigdy nie mówić Kemalowi (Burak Özçivit) prawdy. Okazuje się jednak, że coraz więcej osób wie, że Deniz jest córką Kemala.

Emir chce zabić Deniz?! Wózek spada z klifu!Zobacz więcej

W 166. odcinku serialu "Wieczna miłość" Leyla (Zerrin Tekindor) spotyka się z adwokatem i w końcu dowiaduje się, co łączyło Ayhana z jej rodziną. Okazuje się, że ojciec Leyli wrobił Ayhana w kradzież. Kemal mówi Nihan, że zna prawdę. Kobieta stara się go przekonać, że Deniz nie jest jego córką.

Kemal prosi Leylę o pomoc w dostarczeniu mu materiału genetycznego Deniz. Emir próbuje uprzedzić jego poczynania. Kiedy odwiedza ich Leyla, namawia Nihan, aby zostawiła swoją ślinę na smoczku i pozwoliła Leyli go zabrać. Ciotka Nihan idzie umyć ręce, a wracając do pokoju natyka się na Edę, która ma na tacy prawdziwy smoczek Deniz. Ukradkiem zabiera go i przekazuje Kemalowi. Emir orientuje się jednak co się stało i wciąga w swoją intrygę Asu (Melisa Aslı Pamuk). Każe jej podmienić smoczki, które ma Kemal.

Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości" w TV!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×