"Wieczna miłość" odcinek 167. Intryga Asu i Emira powiedzie się? Matka wybacza Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal próbuje potwierdzić swoje podejrzenia, że Deniz jednak jest jego córką. W 167. odcinku serialu "Wieczna miłość" Asu współpracuje z Emirem, aby przeszkodzić Kemalowi. Sprawdź, co wydarzy się w 167. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 167. we wtorek, 7.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) wie, że Emir (Kaan Urgancıoğlu) jest zdolny do wszystkiego. Boi się o Deniz, dlatego nie chce, aby Kemal (Burak Özçivit) dowiedział się, że jest ojcem jej córki. Tymczasem dzięki Leyli (Zerrin Tekindor) on jest coraz bliżej potwierdzenia swoich domysłów.

Kemal zdobywa materiał genetyczny Deniz! Asu i Emir znowu knują!Zobacz więcej

W 167. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan ma wyrzuty sumienia, że ukrywa przed Kemalem prawdę o Deniz. W nocy Asu (Melisa Aslı Pamuk) utwierdzając się, że Kemal śpi, podmienia smoczki. Informuje o wszystkim Emira. Kiedy Kemal jedzie do kliniki, aby zrobić badania okazuje się, że śledzi go Tufan. Tego z kolei ma na oku Zehir. Kemal wie, że wyniki badań znowu mogą być sfałszowane.

Ayhan opowiada Leyli o jej ojcu. Ich rozmowa jest przepełniona emocjami. Obojgu napływają łzy do oczu. Fehime (Zeyno Eracar) spotyka się z Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Odwiedza ją, gdy ta leży chora w łóżku. Kobieta wybacza córce i postanawia ją wspierać w tajemnicy przed mężem.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×