"Wieczna miłość" odcinek 170. Kemal spotyka się z Nihan! Matka Emira odzyskuje przytomność! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal postanowił odebrać Deniz Nihan i Emirowi. Dowiedział się już, gdzie przebywa jego córka. W 170. odcinku serialu "Wieczna miłość" dojdzie do spotkania Kemala i Nihan. Sprawdź, co wydarzy się w 170. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 170. w piątek, 10.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) odebrał wyniki badań DNA i wie już, że Deniz jest jego córką. Nie może zrozumieć, dlaczego Nihan (Neslihan Atagül) go okłamywała. Postanawia jechać do niej i wszystko wyjaśnić. Nie wie, że przed chwilą był u niej Emir (Kaan Urgancıoğlu).

Kemal nie wybaczy Nihan kłamstwa? Chce odebrać jej Deniz!Zobacz więcej

W 170. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan oddzwania do matki (Neşe Baykent), która mówi jej o zamiarach Kemala. Asu (Melisa Aslı Pamuk) dowiaduje się, że Kemal zamierza spotkać się z członkami zarządu, aby przeciągnąć ich na swoją stronę. Niespodziewanie mężczyzna odwołuje to spotkanie. Asu mówi o tym Emirowi, który od razu podejrzewa, że w tym czasie Kemal może zmierzać do Nihan.

Spakowana Nihan zamierza opuścić domek, ale na jej drodze pojawia się Kemal. Mężczyzna mówi jej, że wie o wszystkim i domaga się wyjaśnień. Dochodzi do sprzeczki, Nihan nie umie odpowiedzieć na jego pytania. Nagle zauważa, że Emir wraca! Daje Kemalowi pamiętnik i błaga, aby poszedł zanim Emir go zobaczy. Udaje się uniknąć spotkania obu panów. Wtedy Emir dostaje informację, że jego matka odzyskała przytomność.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×