"Wieczna miłość" odcinek 174. Operacja Nihan udaje się! Tufan wie, że Asu chciała ją zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kiedy Kemal chciał porwać Deniz, Nihan ruszyła w pościg za nim i miała wypadek. W 174. odcinku serialu "Wieczna miłość" okaże się, że jej życiu nic już nie zagraża. Sprawdź, co wydarzy się w 174. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 174. w czwartek, 16.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) trafiła do szpitala w ciężkim stanie po tym, jak jej samochód został uszkodzony na polecenie Asu (Melisa Aslı Pamuk). Kemal (Burak Özçivit) poprosił Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), aby oddała krew i uratowała jego ukochaną.

Nihan w ciężkim stanie! Zeynep oddaje dla niej krew!Zobacz więcej

W 174. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir (Kaan Urgancıoğlu) rozmawia z Zeynep kiedy dostaje telefon od Galipa (Burak Sergen) z wiadomością, że operacja Nihan zakończyła się sukcesem. Mężczyzna idzie zobaczyć żonę. Patrząc na nią przez szybę wyznaje, że gdyby ona umarła, on też by się zabił. Tufan mówi Asu, że wie, iż nie było jej w nocy w domu. Ona błaga go, aby nie mówił o niczym Emirowi.

Tymczasem, Emir prowadzi własne śledztwo w sprawie wypadku Nihan. Jest przekonany, że ktoś próbował zabić jego żonę. Nihan nie może wybudzić się ze śpiączki. Vildan (Neşe Baykent) postanawia ukradkiem sprowadzić do szpitala Kemala, który wciąż obwinia się o wypadek ukochanej.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×