"Wieczna miłość" odcinek 176. Nihan rozmawia z matką Emira. Leyla oddaje dom Emirowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir postanowił zemścić się na Kemalu. Wie, że Nihan była z nim w nocy poprzedzającej wypadek. W 176. odcinku serialu "Wieczna miłość" okaże się, że matka Emira zaczęła mówić! Sprawdź, co wydarzy się w 175. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 176. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) leży w szpitalu po tym, jak dozło do wypadku samochodowego, do którego doprowadziła Asu (Melisa Aslı Pamuk). Kemal (Burak Özçivit) odchodził od zmysłów, gdy Nihan była operowana. Z kolei Emir (Kaan Urgancıoğlu) planuje zemstę.

Nihan odzyskuje przytomność. Kemal próbuje udusić Emira! Zobacz więcej

W 176. odcinku serialu "Wieczna miłość" okazuje się, że Emir zainstalował podsłuch w telefonie Nihan i wie już wszystko. Ma też podgląd z sali, w której leży Nihan i wie, że Kemalowi udało się ją odwiedzić. Nihan domyśla się, że jej pamiętnik trafił w ręce Emira. Leyla (Zerrin Tekindor) ze względu na Ayhana postanawia zrezygnować na rzecz Emira z rodzinnego domu i tym samym odciąć się od bolesnych wspomnień.

Nihan zwierza się matce Emira z problemów w małżeństwie. Nagle kobieta zaczyna mówić! Informuje swoją synową, że Emir wie już wszystko i niej, Kemalu i Deniz.

Burak Özçivit został ojcem i zmienił wizerunek! Fanki nie są zadowolone!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×