"Wieczna miłość" odcinek 177. Leyla i Nihan podejrzewają, że Emir chce wywieźć Deniz za granicę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wie już, że Kemal zna prawdę o tym, kto jest ojcem Deniz. W 177. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan zacznie podejrzewać, że jej mąż ma niecne zamiarem względem Deniz! Sprawdź, co wydarzy się w 177. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 177. we wtorek, 21.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) założył podsłuch w telefonie Nihan (Neslihan Atagül) i podgląd w sali szpitalnej, w której leżała. Dzięki temu wie już, że Kemal (Burak Özçivit) zna prawdę. Czytał też pamiętnik, który Nihan zapisywała od czasu, gdy była w ciąży.

Nihan rozmawia z matką Emira. Leyla oddaje dom Emirowi!Zobacz więcej

W 177. odcinku serialu "Wieczna miłość" dzięki matce Emira Nihan dowiaduje się, w jaki sposób mężczyzna zdobywał informacje o jej spotkaniach z Kemalem. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) znajduje pracę w kawiarni. Hakan prosi dziewczynę o spotkanie. Mówi jej, że wszedł w posiadanie akt dotyczących śmierci Ozana (Barış Alpaykut). Mówi jej też o guziku, który został znaleziony. Dziewczyna przypomina sobie, że to ona zgubiła guzik w tym dniu.

Leyla (Zerrin Tekindor) podejrzewa, że Emir chce wywieźć Deniz za granicę. Gdy przekazywała mu dokumenty, na mocy których zrzekła się domu, zauważyła ulotki firmy zajmującej się opieką nad dziećmi. Mówi o tym Nihan. Kobiety dowiadują się, że firma ta nie działa na terenie Turcji!

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×