"Wieczna miłość" odcinek 178. Kemal wykradnie Deniz? Emir całuje Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir chce wywieźć Deniz za granicę? Tak podejrzewają Nihan i Leyla. W 178. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal postanowi uniemożliwić Emirowi kontakty z jego córką. Sprawdź, co wydarzy się w 178. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 178. w środę, 22.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Leyla (Zerrin Tekindor) są przekonane, że Emir (Kaan Urgancıoğlu) chce wywieźć Deniz za granicę. Hüseyin (Orhan Güner) dowiedział się, że Kemal (Burak Özçivit) jest ojcem córki Nihan.

Leyla i Nihan podejrzewają, że Emir chce wywieźć Deniz za granicę! Zobacz więcej

W 178. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal postanawia odebrać Emirowi córkę i dzieli się swoimi planami z rodzicami, prosząc ich, aby ukryli prawdę przed Tarikiem (Ruzgar Aksoy). W holdingu Emira ma dojść do głosowania nad wyborem nowego prezesa zarządu. Galip (Burak Sergen) i Emir są przekonani, że Kemal będzie forsował swoją kandydaturę.

Emir przychodzi do domu Hakana, a drzwi otwiera mu Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Dziewczyna jest zaskoczona widokiem Emira. Mężczyzna mówi jej, że ona będzie do niego należała tak długo jak on będzie tego chciał. Później namiętnie ją całuje! W tym czasie do domu wraca już komisarz...

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Uwielbiam seriale Tureckie. Piękna obsada aktorów serialu. Piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Julia z Poznania.

    22.05.2019 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×