"Wieczna miłość" odcinek 179. Emir zastawia na Kemala pułapkę! Spali dom jego rodziców? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal nie może dopuścić do tego, aby Emir zabrał jego córkę za granicę. O taki zamiar podejrzewają go bowiem Nihan i Leyla. W 179. odcinku serialu "Wieczna miłość" to Emir przejrzy KEmala i zastawi na niego pułapkę! Sprawdź, co wydarzy się w 179. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 179. w czwartek, 23.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Czy Emir (Kaan Urgancıoğlu) chce wywieźć Deniz za granicę? Tak podejrzewają Nihan (Neslihan Atagül) i Leyla (Zerrin Tekindor), które powiedziały już o tym Kemalowi (Burak Özçivit). Co będzie dalej?

Kemal wykradnie Deniz? Emir całuje Zeynep! Zobacz więcej

W 179. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir domyśla się, że Kemal postanowił porwać swoją córkę z jego domu. Postanawia sprowokować mężczyznę i pozornie ułatwić mu to zadanie. Mówi o swoim planie komisarzowi. Chce, aby Hakan aresztował Kemala za próbę porwania dziecka. Z kolei Nihan z niepokojem obserwuje, jak jej mąż coraz bardziej przywiązuje się do Deniz i robi wszystko, by mu w tym przeszkodzić.

Pod willą Emira zjawia się Kemal. Zauważają go ludzie Emira i zatrzymują. Pojawia się pan domu, po czym dzwoni na policję. Na zewnątrz wychodzi też Nihan. Wkrótce okazuje się, że Deniz zniknęła! Tak naprawdę to Kemal przechytrzył Emira! Dziecko zabrał Zehir. Emir wpada we wściekłość i zapowiada, że jeśli Kemal nie odda Deniz w ciągu 24 godzin, on będzie zabijał po jednej bliskiej mu osobie.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×