"Wieczna miłość" odcinek 180. Zeynep ratuje Kemala przed więzieniem! Emir nie daje za wygraną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal postanowił porwać Deniz! Emir był przekonany, że zastawił na Kemala pułapkę, ale biologiczny ojciec Deniz go przechytrzył! W 180. odcinku serialu "Wieczna miłość" obaj panowie ponownie będę bawić się w kotka i myszkę. Sprawdź, co wydarzy się w 180. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 180. w piątek, 24.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) nie spocznie, dopóki nie odnajdzie Deniz, a Kemal (Burak Özçivit) trafi do więzienia. Nihan (Neslihan Atagül) jest cała w nerwach. Kemal ma jednak plan. Współpracują z nim jego rodzice!

Emir zastawia na Kemala pułapkę! Spali dom jego rodziców? Zobacz więcej

W 180. odcinku serialu "Wieczna miłość" Fehime (Zeyno Eracar), Hüseyin (Orhan Güner) i Ayhan czekają na Kemala i Deniz w lesie. Nie wiedzą, że Banu (Çağla Demir) przekazała wszystko Emirowi, a ten kazał jej włożyć do torebki Fehime nadajnik GPS! Tymczasem, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) przekazuje policjantowi Hakanowi informację, że Deniz jest córką Kemala. Nie robi to jednak na komisarzu wrażenia.

Policja obserwuje z ukrycia rodziców Kemala. Kiedy podjeżdża auto Kemala, funkcjonariusze podchodzą, ale zamiast niego widzą Zehira! Okazuje się, że Kemalowi udało się uniknąć złapania dzięki Zeynep, która po rozmowie z Hakanem zadzwoniła do brata i opowiedziała mu o wszystkim.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×