"Wieczna miłość" odcinek 181. Tarik dowiaduje się, co zrobiła Banu! Nihan jedzie do Kemala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal porwał Deniz i wciąż bawi się z Emirem w kotka i myszkę. W 181. odcinku serialu "Wieczna miłość" Tarik dowie się, kto wydał Kemala Emirowi! Sprawdź, co wydarzy się w 181. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 181. w poniedziałek, 27.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) omal nie wpadł w sidła Emira (Kaan Urgancıoğlu) po tym, jak Banu (Çağla Demir) podłożyła pluskwę matce Kemala, Fehime (Zeyno Eracar). Dzięki Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) udało się uniknąć tragedii, a Deniz wciąż jest z Kemalem.

Zeynep ratuje Kemala przed więzieniem! Emir nie daje za wygraną! Zobacz więcej

W 181. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan (Neslihan Atagül) cierpi z powodu rozłąki z córką. Leyla (Zerrin Tekindor) próbuje jej pomóc. Emir zapowiada, że zrobi wszystko, aby odnaleźć Deniz, bo to on jest jej ojcem i bardzo ją kocha. Nihan postanawia podać mężowi tabletki usypiające. Sama chowa się w bagażniku samochodu Leyli i razem jadą do Ayhana. Mężczyzna ma doprowadzić do spotkania Nihan, Kemala i Deniz.

Banu wyciąga pluskwę z torebki Fehime. Nakrywa ją Tarık (Ruzgar Aksoy)! Mężczyzna od razu kojarzy fakty i wie już, że to jego żona wydała Kemala. Jest wściekły. Nie chce słuchać zapewnień Banu o tym, że go kocha. Robi zdjęcie pluskwie i pokazuje ją Zehirowi. Informacja dociera też do Kemala.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×