"Wieczna miłość" odcinek 182. Emir triumfuje! Deniz wraca do niego, a Kemal trafia do więzienia! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Deniz wciąż jest z Kemalem, a Nihan wymknęła się z domu, aby być z córką. W 182. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir dopnie swego! Sprawdź, co wydarzy się w 182. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 182. we wtorek, 28.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) robi wszystko, aby odnaleźć Kemala (Burak Özçivit), który porwał Deniz. Po podaniu środków nasennych Emirowi, Nihan (Neslihan Atagül) wymknęła się z domu, aby zobaczyć córkę.

Tarik dowiaduje się, co zrobiła Banu! Nihan jedzie do Kemala! Zobacz więcej

W 182. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal i Nihan orientują się, że coś jest nie tak z Deniz. Są zmuszeni pilnie zawieźć córkę do szpitala. Okazuje się, że to alergia na truskawki i wszystko będzie dobrze, ale lekarz podejrzewa, że coś jest nie tak. Sprawdza, czy policja poszukuje jakiegoś dziecka. O wszystkim dowiaduje się Hakan.

Tarik (Ruzgar Aksoy), który każe Banu (Çağla Demir) okłamać Emira. Okazuje się jednak, że Emir zaplanował to, że brat Kemala nakryje Banu na umieszczaniu nadajnika w torebce matki! Kemal po raz drugi próbuje przekazać dziewczynkę swoim rodzicom, ale tym razem zwycięża Emir. Dzięki Asu (Melisa Aslı Pamuk) dociera na miejsce, gdzie ma dojść do spotkania Kemala z rodzicami. Zabiera mu Deniz, która nazywa Emira tatą. Kemal trafia na przesłuchanie.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Jak długo można oglądać te spory i krzywdę ludzi. Wiem że to jest tylko film, ale za dużo jest złośliwości. Piękna obsada aktorów serialu jest tylko szkoda tego dziecka. Piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Julia z Poznania. Piękna para aktorska (rodzice dziewczynki ) Emir tylko na leczenie się nadaje z tej nienawiści.

    28.05.2019 09:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×