"Wieczna miłość" odcinek 183. Emir odwiedza rywala w areszcie. Zehra zostaje obrońcą Kemala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir doprowadził do schwytania Kemala przez policję. W 183. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal jest w areszcie, a jego obrońcą zostaje Zehra. Sprawdź, co wydarzy się w 183. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 183. w środę, 29.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) został złapany i oskarżony o porwanie dziecka. Mężczyzna przeżywa fakt, iż kiedy Deniz trafiła w ręce Emira (Kaan Urgancıoğlu), nazwała go tatą. Nihan (Neslihan Atagül) nie może pogodzić się z myślą, że Kemal trafił do aresztu.

Emir triumfuje! Deniz wraca do niego, a Kemal trafia do więzienia! Zobacz więcej

W 183. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan prosi Galipa (Burak Sergen), aby przekonał Emira do wycofania oskarżenia przeciwko Kemalowi. Obiecuje mu przekazać wszystkie swoje udziały w firmie. Mężczyzna nie przystaje jednak na jej propozycję. Kemal nadal pozostaje w areszcie. Trucizna poszukuje mężczyzny, któremu Emir wypłacił dużą sumę pieniędzy niedługo po podejrzanej śmierci Ozana (Barış Alpaykut).

Niespodziewanie Zehra, była prawniczka Emira, przychodzi Kemalowi z pomocą. Sugeruje, aby Kemal wystąpił z wnioskiem o ustalenie ojcostwa. Wyniki zakończą sprawę o porwanie. Kemal waha się, aby nie zaszkodzić Nihan. Ona przychodzi do niego do aresztu. Kemal zapowiada, że nie spocznie, dopóki nie będzie miał Nihan i Deniz obok siebie. Następnego dnia Kemal wychodzi z aresztu. Do czasu ustalenia ojcostwa, może odpowiadać z wolnej stopy. Emir jest wściekły.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×