"Wieczna miłość" odcinek 185. Emir odwiedza Zeynep i proponuje rozwód Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep dowiedziała się, że jest w ciąży! W 185. odcinku serialu "Wieczna miłość" znowu odwiedzi ją Emir. Co powie tym razem? Sprawdź, co wydarzy się w 185. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 185. w piątek, 31.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) próbują dowiedzieć się w końcu, kto zabił Ozana (Barış Alpaykut). Pierwszym podejrzanym jest oczywiście Emir (Kaan Urgancıoğlu).

Zeynep jest w ciąży! Nihan i Kemal dowiedzą się, kto zabił Ozana?Zobacz więcej

W 185. odcinku serialu "Wieczna miłość" Trucizna wpada na trop patomorfologa, który został zwolniony ze szpitala, gdzie umarł Ozan. Podejrzany lekarz okazuje się kobietą, która działa na polecenie Emira. Daje mu znak, że ktoś ją śledzi. Kemal jest bliski odkrycia prawdy. Emir przychodzi do mieszkania Hakana. Otwiera Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Mąż Nihan mówi jej, że przyszedł się pożegnać. Między nimi znowu dochodzi do namiętnych pocałunków, a kiedy omal nie lądują w łóżku, Zeynep przerywa miłosne uniesienie. Kiedy Emir sugeruje, żeby spróbowała go zatrzymać, ona życzy mu szczęśliwej drogi.

Następnego dnia Emir proponuje Nihan rozwód. Daje jej kopertę, w której są zdjęcia, na których widać ją i Kemala! Emir podkreśla, że żona, która zdradza męża na pewno nie dostanie prawa opieki nad dzieckiem. W mieszkaniu komisarza, Hakan w łazience widzi test ciążowy Zeynep!

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×